Home » Hotele » Hotel Posnania od: 100zł do: 280zł

Hotel Posnania Hotel Posnania

Do dyspozycji naszych gości mamy blisko 100 miejsc noclegowych. Oferujemy klimatyzowane i komfortowo wyposażone pokoje oraz apartamenty. Każde z nich posiada własną łazienkę, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon oraz dostęp do internetu.

Jeśli potrzebujesz odprężenia i regeneracji sił witalnych, zapraszamy do naszego centrum odnowy biologicznej. Możesz skorzystać z basenu, jacuzzi, sauny, łaźni parowej oraz gabinetów rehabilitacji i masażu. To najlepszy sposób na relaks i odzyskanie energii.

Dla osób, które preferują aktywny wypoczynek, mamy wiele atrakcji. Możesz skorzystać z naszej sali gimnastycznej, boiska wielofunkcyjnego, wspaniale wyposażonej siłowni, rowerów turystycznych oraz naszej własnej przystani i wypożyczalni sprzętu wodnego. Zaspokoimy oczekiwania wszystkich miłośników aktywności fizycznej.

Nie tylko zapewniamy udany pobyt dla gości indywidualnych, ale także specjalizujemy się w organizacji konferencji, szkoleń i firmowych imprez integracyjnych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują sukces każdego wydarzenia.

Zapraszamy do naszego hotelu, gdzie zapewnimy Ci komfortowe warunki i niezapomniane wrażenia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Posnania

location_on Adres:

Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 612951488

phone 612933200

insert_linkwww.lezeczki.pl

Ilość miejsc: 100