Home » Hotele » Hotel Pod Kamieniem od: 100zł do: 290zł

Hotel Pod Kamieniem Hotel Pod Kamieniem

Hotel znajduje się na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu Rezerwatu „Kamienie Brodzińskiego”. Na kompleks hotelowo-gastronomiczny składają się: 50 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach, Sala Staropolska, Gospoda stylizowana na wzór karczmy góralskiej oraz Zbójnicki Ogródek. Naszym Gościom zapewniamy swojski klimat oraz możliwość wspaniałego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Na życzenie naszych Gości przygotujemy każdą imprezę- od uroczystych kolacji poprzez imprezy okolicznościowe, potańcówki, zjazdy do biesiad przy ognisku z kapelą góralską. Organizujemy wycieczki turystyczne i rekreacyjne. W niedalekiej okolicy zwiedzić można wpisany na listę UNESCO Kościółek św. Leonarda w Lipnicy Murowanej, Zamek Kmitów i Lubomirskich w Nowym Wiśniczu a także Kopalnię Soli w Bochni.

Liczne szlaki rekreacyjne i ścieżki rowerowe latem a zimą trasy na „piesze wycieczki na nartach” przyciągają Gości, chcących aktywnie pobyt w Lipnicy. W okolicy hotelu znajdują się również atrakcje przyrodnicze, takie jak malownicze lasy, rzeki i góry, które zachęcają do spacerów i obserwacji przyrody. Dla miłośników historii i kultury, w pobliżu można odwiedzić liczne zabytki, takie jak średniowieczne kościoły i zamki. Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia, hotel oferuje również możliwość skorzystania z sauny i basenu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pod Kamieniem

location_on Adres:

Lipnica Górna 317, 32-724 Lipnica Murowana

woj. Małopolskie, Polska

phone 146852480

phone 665865066

insert_linkwww.hotel-lipnica.pl

Ilość miejsc: 50