Home » Hotele » Hotel Piast od: 149zł do: 490zł

Hotel Piast Hotel Piast

Hotel Piast jest doskonale położony w centrum miasta, zaledwie 300 m od głównej stacji kolejowej i 250 m od głównego dworca PKS. Znany również jako hotel „U Franciszkanów”, został założony w 1897 roku i od tamtej pory jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych hoteli w Słupsku. Przez wiele lat gościł wiele znanych osobistości z różnych dziedzin, a restauracja w hotelu była nawet miejscem nagrywania scen do kilku filmów. Hotel ma bogatą historię, której świadectwem jest wzmianka o nim w książce „Czas kobiet” autorstwa znanego niemieckiego historyka i pisarza Christana Grafa von Krockowa. W latach 90. XX wieku przeszedł gruntowną renowację, ale zachował swój stylowy wystrój wnętrz i piękne otoczenie, które nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat. Dzięki swojemu centralnemu położeniu, bliskości zabytkowej części miasta, morza (18 km) i Gdańska (135 km), hotel Piast jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i do wypoczynku.

Słupsk, położony na wybrzeżu Bałtyku, ma wiele walorów przyrodniczych. W okolicy znajduje się wiele malowniczych jezior, pięknych lasów i czystego powietrza, co zapewnia komfort wypoczynku i relaksu. W dodatku, zaledwie kilkanaście minut drogi od hotelu znajduje się wybrzeże Morza Bałtyckiego z pięknymi piaszczystymi plażami, które są idealne na spacery i kąpiele słoneczne.

Dla gości zmotoryzowanych hotel Piast oferuje parking strzeżony dla samochodów osobowych oraz 3 garaże. Co więcej, hotel akceptuje zwierzęta domowe bez dodatkowych opłat.

Obecnie hotel Piast posiada 52 miejsca noclegowe w 25 pokojach, w tym jednoosobowych, dwuosobowych, trzyosobowych i 3 apartamentach. Wszystkie pokoje są wyposażone w telefon, łazienkę, prysznic i telewizję satelitarną. Na życzenie gości można również zorganizować dostawkę.

Dla potrzeb konferencji i spotkań biznesowych hotel Piast oferuje salę konferencyjną o powierzchni 52 m².

Serdecznie zapraszamy do hotelu Piast!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Piast

location_on Adres:

ul. Jedności Narodowej 3, 76-200 Słupsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 598425286

phone 598425287

insert_linkwww.hotelpiast.tp1.pl

Ilość miejsc: 52