Home » Hotele » Hotel Perła od: 190zł do: 410zł

Hotel Perła Hotel Perła

Perła to trzygwiazdkowy hotel, który łączy tradycyjną gościnność z nowoczesną i komfortową przestrzenią. To miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery i personelu, który dołoży wszelkich starań, aby czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej.

Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych tras wjazdowych do Krakowa sprawia, że Hotel Perła to idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują w Krakowie pobyt wypoczynkowy lub biznesowy.

Hotel Perła znajduje się na południu Krakowa w spokojnej okolicy w cieniu drzew jednej z krakowskich dzielnic – Borku Fałęckiego. Hotel ma dobre połączenie z centrum Krakowa oraz z lotniskiem Balice.

Niedaleko znajduje się Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach – miejsce kultu i częstych pielgrzymek. To ważne miejsce dla wielu osób, które przybywają do Krakowa w celach religijnych.

Hotel Perła oferuje komfortowe pokoje, wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. W hotelowej restauracji można skosztować wykwintnych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Hotel posiada także sale konferencyjne, idealne do organizacji spotkań i szkoleń.

Zapraszamy do Hotelu Perła, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a gościnność jest naszym priorytetem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Perła

location_on Adres:

Zakopiańska 180b, 30-435 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 122673192

phone 122674027

insert_linkwww.hotelperla.com.pl

Ilość miejsc: 121