Home » Hotele » Hotel Panorama od: 140zł do: 260zł

Hotel Panorama Hotel Panorama

Witając Państwa w Królewskim Mieście Krakowie serdecznie zapraszamy do Hotelu Panorama**, położonego zaledwie 3 km od Wawelu i Starego Miasta. Nasz hotel jest również blisko Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, oba oddalone o 1,5 km.

W pobliżu Hotelu Panorama znajduje się całodobowy market Tesco, jezioro Zakrzówek oraz Park Skałki Twardowskiego. Nasza atrakcyjna lokalizacja zapewnia również bezpośredni dostęp do węzła komunikacyjnego, umożliwiającego łatwy dojazd do dowolnie wybranego miejsca w Krakowie, Kopalni Soli w Wieliczce czy trasy wylotowej z Krakowa w kierunku Zakopanego.

Dogodna lokalizacja hotelu pozwala na spokojny wypoczynek i zarazem uniknięcie zgiełku ruchliwego centrum. Do Państwa dyspozycji oddajemy 46 miejsc noclegowych w 20 pokojach, w tym jeden pokój dla osób niepełnosprawnych. W każdym pokoju znajduje się łazienka, odbiornik TV, telefon oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.

Hotel Panorama to miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery i personelu, który dołoży wszelkich starań, aby czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Panorama

location_on Adres:

Lipińskiego 3/1, 30-349 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 122606401

phone 122606401

insert_linkwww.hotel-panorama.pl

Ilość miejsc: 46