Home » Hotele » Hotel Pałacyk od: 290zł do: 390zł

Hotel Pałacyk Hotel Pałacyk

Nie każdy hotel musi być miejscem, które kojarzy nam się z przymusowym pobytem. Może być czymś zupełnie innym. Może być miejscem relaksu, spokoju i odpoczynku.

Pałacyk jest właśnie takim miejscem. Umiejscowienie naszego Hotelu w jednym z najstarszych budynków w Koninie niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Przez długie lata „Pałac Ślubów” był kojarzony jako niepozorny, wtopiony w otoczenie budynek. Przeciwieństwem tego jest to wszystko, co możemy ujrzeć dzisiaj.

Gustowny, nowoczesny i wyróżniający się z tłumu, to obecna charakterystyka Pałacyku. Jednak pewien element nie został zmieniony. Wciąż stanowi on nieodłączny element kultury miasta.

Jednak wciąż wiele się zmienia. Nasz hotel jest wciąż ulepszany, modyfikowany. Wszystko, aby poprawić standard i wygodę naszego klienta. Wystrój hotelu wprost emanuje pięknem oraz stylem klimatu dawnych lat.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 10 ekskluzywnie i komfortowo urządzonych pokoi, w tym 3 apartamenty. Wszystkie wyposażone są w luksusowe łazienki, telefon i telewizje cyfrową.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pałacyk

location_on Adres:

1 Maja 15, 62-510 Konin

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 632457777

phone 632457777

insert_linkwww.hotel-konin.com

Ilość miejsc: 20