Home » Dworki i Pałace » Hotel Pałac Podrzewie od: 90zł do: 230zł

Hotel Pałac Podrzewie Hotel Pałac Podrzewie

Kameralny Hotel to idealne miejsce na nocleg, oferujące 42 miejsca z możliwością dostawek, co daje łącznie 55 miejsc. Nasz hotel posiada 19 przytulnych i wygodnych pokoi, które są wyposażone w węzeł sanitarny, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Oferujemy różne rodzaje pokoi, od 1-osobowych do 4-osobowych.

Nasz hotel posiada także taras z pięknym widokiem na otaczający nas park. Dodatkowo, mamy również luksusowy Apartament z wanną jacuzzi i własnym tarasem.

W naszej restauracji serwujemy wyśmienite dania polskiej kuchni, przygotowane przez naszego szefa kuchni. Nasze pałacowe śniadania są bogate i różnorodne. Naszym specjalnym daniem jest szwedzki bufet, który oferuje różnorodne kulinarne smaki.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 dnia następnego.

Nasz hotel jest otoczony pięknym parkiem z starymi drzewami, kamiennym zadaszonym grillem pod wielkim dębem oraz przytulnymi altankami. To wszystko tworzy niesamowity klimat i sprawia, że nasi goście chcą tu wracać. Nasz hotel jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, które chcą wypocząć od miejskiego zgiełku.

Serdecznie zapraszamy do Kameralnego Hotelu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pałac Podrzewie

location_on Adres:

ul. Poznańska 3, 64-541 Podrzewie

woj. , Polska

phone 612919644

phone 612919644

insert_linkwww.hotelpodrzewie.com

Ilość miejsc: 55