Home » Hotele » Hotel Opera Antiaging & Spa od: 290zł do: 500zł

Hotel Opera Antiaging & Spa Hotel Opera Antiaging & Spa

Hotel Opera „Antiaging & SPA” znajduje się w malowniczej okolicy Sopotu, pomiędzy historycznym Gdańskiem, które ma ponad tysiąc lat, a nowoczesną Gdynią. Hotel jest położony obok „Opery Leśnej” na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, otoczony zalesionymi wzgórzami morenowymi. Jest oddalony tylko 10 minut spacerem od centrum Sopotu i słynnego deptaku „Monciaka”.

Sopot jest uważany za jedno z najpiękniejszych i najbogatszych mniejszych miast w Polsce. niedawno obchodził swoje 100-lecie.

Hotel Opera Antiaging & Spa oferuje 22 gustownie i komfortowo urządzone pokoje w angielskim stylu oraz luksusowy Apartament, który może pomieścić jednocześnie 45 osób. Pokoje hotelowe są ozdobione meblami w stylu angielskim z początku XX wieku, specjalnie zaprojektowanymi na zamówienie Hotelu Opera. Każdy pokój nosi imię bohatera najsłynniejszych oper, takich jak Tosca, Faust, Otello, Figaro czy Carmen.

Struktura pokoi hotelowych obejmuje luksusowy apartament TOSCA z dużą ilością okien w salonie, 3 pokoje dwuosobowe typu DELUXE (które można również zarezerwować jako jednoosobowe), 18 pokoi dwuosobowych, które mogą być wykorzystane jako jednoosobowe, oraz 1 pokój jednoosobowy.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Opera „Antiaging & SPA”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Opera Antiaging & Spa

location_on Adres:

ul. Moniuszki 10, 81-829 Sopot

woj. Pomorskie, Polska

phone 585555600

phone 585555600

insert_linkwww.hotelopera.pl

Ilość miejsc: 45