Home » Hotele » Hotel Niedźwiadek od: 180zł do: 450zł

Hotel Niedźwiadek Hotel Niedźwiadek

Komfortowy hotel „Niedźwiadek” znajduje się w malowniczej okolicy Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorami Wdzydze i Jeleń. Te wody łączą się, tworząc Kaszubskie Morze, ogromny akwen o powierzchni ponad 1500 ha, idealny do żeglarstwa i aktywnego wypoczynku. Hotel jest położony zaledwie 70 km od Gdańska i 18 km od Kościerzyny, stolicy Szwajcarii Kaszubskiej. W okolicy znajduje się również unikalny w Polsce Skansen, który gromadzi spuściznę kultury kaszubskiej. Na terenie hotelu, zajmującym około 10 ha, znajduje się plaża, marina, stajnia dla koni oraz 3 ha jeziorko do wędkowania.

W 2007 i 2008 roku hotel przeszedł generalny remont, podczas którego zostało dobudowane centrum SPA o powierzchni ponad 800 m². Kolejne inwestycje planowane na lata 2009 i 2010 obejmują budowę trzeciego pawilonu, w którym powstanie duże centrum konferencyjne na 200 osób oraz 35 dodatkowych, klimatyzowanych pokoi. Dodatkowo zostanie również dobudowany basen kryty.

Nie ważne, czy jest wiosna, lato, jesień czy zima… Na Kaszubach zawsze jest pięknie! Warto odwiedzić Hotel Niedźwiadek, który oferuje wypoczynek i atrakcje przez cały rok, dostosowane do różnych budżetów. Można tu zadbać o zdrowie i cieszyć się kontakt z naturą. Teren hotelu zajmuje aż 15 ha, więc każdy znajdzie tu swój ulubiony zakątek.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Niedźwiadek

location_on Adres:

Wdzydze Kiszewskie 32, 83-406 Wąglikowice

woj. Pomorskie, Polska

phone 586861313

phone 691991333

insert_linkwww.hotelniedzwiadek.pl

Ilość miejsc: 90