Home » Hotele » Hotel Nefretete Resort & SPA od: 120zł do: 260zł

Hotel Nefretete Resort & SPA Hotel Nefretete Resort & SPA

Hotel Nefretete to doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek. Posiada 14 komfortowo wyposażonych pokoi, z których każdy jest wyposażony w telewizor, telefon oraz dostęp do Internetu. Każdy pokój ma również łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną. Co więcej, niektóre z pokoi mają wyjście na słoneczne i przestronne tarasy, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Jest to również jeden z pierwszych Medical-SPA w Polsce, co oznacza, że oferuje szeroki wybór zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych. Bogato wyposażone gabinety kosmetyczne oraz odnowy biologicznej zapewniają profesjonalną obsługę i wysoką jakość usług.

Hotel Nefretete znajduje się w malowniczej miejscowości Libertów, zaledwie 10 km od centrum miasta Krakowa. Dzięki temu, jest dogodnie położony zarówno dla osób podróżujących pociągiem czy autobusem, jak i dla tych, którzy korzystają z lotniska w Balicach. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i relaksu, ale jednocześnie chcących być blisko atrakcji Krakowa.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Nefretete Resort & SPA

location_on Adres:

Szlachecka 2, 30-444 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 122703143

phone 122703333

insert_linkwww.nefretete.pl

Ilość miejsc: 35