Home » Hotele » Hotel Mazowiecki od: 100zł do: 230zł

Hotel Mazowiecki Hotel Mazowiecki

Hotel Mazowiecki to wygodny i zadbany hotel klasy ekonomicznej, położony w interesującym punkcie miasta. Posiadamy 105 pokoi, które łącznie mogą pomieścić 147 gości. Nasze pokoje są jedno-, dwu- i trzyosobowe, w tym również typu en suite oraz 1 mini apartament. Oferujemy różne przedziały cenowe, począwszy od pokoi klasy economy, aż do komfortowych pokoi typu en suite.

Nasz hotel zyskuje wiele dzięki swojej lokalizacji, która pozwala na wytchnienie od miejskiego zgiełku, jednocześnie zapewniając doskonałe połączenia komunikacyjne z centrum miasta. Kilka pobliskich ulic prowadzi bezpośrednio na deptak ulicy Piotrkowskiej. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się ulica Ogrodowa, gdzie od wczesnego poranka do późnej nocy można skorzystać z różnych obiektów handlowych i rekreacyjnych, skupionych w centrum Manufaktura. Nasz hotel jest również doskonałym miejscem dla kibiców i miłośników widowisk, organizowanych w Atlas Arenie, która znajduje się kilka minut od nas, oraz dla wystawców i odwiedzających Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Najważniejsze jednak jest to, że w naszym hotelu spotkasz profesjonalną obsługę, która skupia się na spełnieniu Twoich potrzeb. Nasza baza hotelowa obejmuje 105 wygodnych pokoi jedno- i dwuosobowych (w tym typu en suite i apartamentu), restaurację, bar czynny przez 24 godziny, 4 sale konferencyjne, parking na 50 miejsc – bezpłatny dla naszych gości, oraz darmowe WiFi w całym obiekcie.

Oferujemy również doskonałą infrastrukturę konferencyjną, która pozwala na udane szkolenia i konferencje. Posiadamy 4 sale konferencyjne o różnej pojemności, od 10 do 60 osób.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Mazowiecki

location_on Adres:

ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź

woj. Łódzkie, Polska

phone 426374333

phone 690999270

insert_linkwww.hotelmazowiecki.com

Ilość miejsc: 147