Home » Hotele » Hotel Maria od: 120zł do: 140zł

Hotel Maria Hotel Maria

Hotel Maria w Strzelinie pod Wrocławiem to miejsce wyjątkowe. Obiekt położony jest na porośniętym starodrzewiem Wzgórzu Parkowym. Oryginalna bryła architektoniczna hotelu z wieloma tarasami i wieżyczkami doskonale wkomponowuje się w otoczenie, nadając miejscu kameralny klimat, sprzyjający wypoczynkowi i spotkaniom w atmosferze relaksu i odprężenia.

Hotel Maria oferuje Państwu 70 miejsc noclegowych w w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz imponujących rozmiarów apartament w cenach znacznie niższych niż w pobliskim Wrocławiu, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług (telewizja satelitarna, telefon, parking, obsługa kart płatniczych, internet Wi-Fi). Część pokoi posiada balkoniki i tarasy, z których roztacza się wspaniały widok na park. Hotel dysponuje również kilkoma salami bankietowymi oraz szkoleniowymi różnych rozmiarów.
Panoramę okolicy podziwiać można z wieży hotelowej, a także z pokoju usytuowanego w niższej wieżyczce.

W hotelu znajduje się stylowa restauracja ze wspaniałym tarasem oraz Parkowy Klub Muzyczny gdzie regularnie odbywają się koncerty jazzowe i rockowe. Klub mieści się w oryginalnym Pubie czynnym w weekendy do późnych godzin nocnych, gdzie serwowane są nietypowe piwa z różnych stron świata oraz wyszukane drinki.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy, mówiący biegle po angielsku i niemiecku, gwarantują profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. W kompleksie Hotelu Maria regularnie odbywają się konferencje, szkolenia, przyjęcia weselne. Wyjątkową popularnością cieszą się imprezy integracyjne i ogniska organizowane przez firmy w pobliżu hotelu, w otoczeniu olbrzymich wiekowych dębów, klonów i akacji. W trakcie tych imprez serwowane są tradycyjne dania kuchni staropolskiej, wyborne wódki i zimne piwo.

Zachęcając do odwiedzenia Hotelu Maria, zapewniamy dołożyć wszelkich starań aby poczuli Państwo tutaj smak prawdziwej, polskiej gościnności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Maria

location_on Adres:

Wzgórze Parkowe, 57-100 Strzelin

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (71) 392 15 90

phone tel. +48 (71) 392 15 90

insert_linkwww.hotel-maria.pl

Ilość miejsc: 70