Home » Hotele » Hotel Maria od: 120zł do: 140zł

Hotel Maria Hotel Maria

Hotel Maria w Strzelinie pod Wrocławiem to wyjątkowe miejsce, które znajduje się na malowniczym Wzgórzu Parkowym otoczonym starodrzewiem. Oryginalna architektura hotelu, z tarasami i wieżyczkami, doskonale wpisuje się w otoczenie, tworząc kameralny klimat sprzyjający relaksowi i odprężeniu.

Hotel Maria oferuje 70 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, a także przestronne apartamenty. Ceny są znacznie niższe niż w pobliskim Wrocławiu, a standard usług jest na najwyższym poziomie, obejmujący telewizję satelitarną, telefon, parking, obsługę kart płatniczych i dostęp do internetu Wi-Fi. Niektóre pokoje posiadają balkony i tarasy, z których można podziwiać wspaniały widok na park. Hotel dysponuje również kilkoma salami bankietowymi i szkoleniowymi różnych rozmiarów.

Goście mogą podziwiać panoramę okolicy z wieży hotelowej oraz z pokoju w niższej wieżyczce. W hotelu znajduje się również stylowa restauracja z tarasem oraz Parkowy Klub Muzyczny, gdzie regularnie odbywają się koncerty jazzowe i rockowe. Klub mieści się w oryginalnym Pubie, który jest czynny w weekendy do późnych godzin nocnych i oferuje nietypowe piwa z różnych stron świata oraz wyszukane drinki.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy, biegle posługujący się językiem angielskim i niemieckim, zapewniają profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Hotel Maria regularnie organizuje konferencje, szkolenia i przyjęcia weselne. Dużą popularnością cieszą się również imprezy integracyjne i ogniska, które są organizowane przez firmy w pobliżu hotelu, w otoczeniu olbrzymich wiekowych dębów, klonów i akacji. Podczas tych wydarzeń serwowane są tradycyjne dania kuchni staropolskiej, wyborne wódki i zimne piwo.

Zachęcamy do odwiedzenia Hotelu Maria i zapewniamy, że zrobimy wszystko, abyście poczuli smak prawdziwej, polskiej gościnności.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Maria

location_on Adres:

Wzgórze Parkowe, 57-100 Strzelin

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 713921590

phone 713921590

insert_linkwww.hotel-maria.pl

Ilość miejsc: 70