Home » Hotele » Hotel Lubavia od: 50zł do: 170zł

Hotel Lubavia Hotel Lubavia

Hotel „Lubavia” w Lubawce to rodzinny hotel o jednej gwiazdce z restauracją, który ma ponad stuletnią tradycję. Budynek hotelu pochodzi z XVIII wieku i znajduje się przy barokowym Rynku z podcieniami. Z okien hotelu można podziwiać zabytkowe kamienice, ratusz oraz strome stoki zalesionych Gór Kruczych.

Hotel oferuje 30 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami i telewizorem oraz 20 miejsc w pokojach ze wspólną łazienką i telewizorem. Goście mają również dostęp do bezprzewodowego internetu WIFI. Hotel akceptuje zwierzęta. Dla gości przyjeżdżających samochodem dostępny jest ogrodzony parking, a w pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz punkt informacji turystycznej.

W hotelu znajduje się sala restauracyjna na 70 miejsc, Drink Bar, świetlica, stół do tenisa stołowego, przechowalnia nart oraz wypożyczalnia rowerów. Specjalnością restauracji są dania kuchni polskiej, a hotel oferuje również organizację konferencji, przyjęć firmowych i okolicznościowych oraz catering.

Dobra lokalizacja, komfortowe warunki i atrakcyjne ceny to tylko niektóre z zalet hotelu „Lubavia”. Jeśli znajdziesz się w pobliżu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Lubavia

location_on Adres:

Pl. Wolności 14, 58-420 Lubawka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 501515921

phone 757411321

insert_linklubavia.pl

Ilość miejsc: 47