Home » Hotele » Hotel Leśna od: 70zł do: 250zł

Hotel Leśna Hotel Leśna

Ośrodek Wypoczynkowy „Leśna” to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić wakacje w pięknym otoczeniu przyrody. Nasz ośrodek składa się z hotelu z restauracją oraz pola namiotowego, które znajdują się na skraju urokliwego lasu w pobliżu Iławy.

W bliskim sąsiedztwie Ośrodka „Leśna” znajduje się wiele atrakcji. Na odległość zaledwie 50 metrów można dotrzeć do jeziora Jeziorak, gdzie można uprawiać różne sporty wodne, takie jak żeglowanie, sporty motorowodne, kajakarstwo czy po prostu kąpiel w jeziorze. Plaża miejska jest oddalona o zaledwie 200 metrów, a stadion piłkarski i korty tenisowe znajdują się w odległości 150 i 50 metrów od ośrodka, odpowiednio. Przystań żeglarska jest również oddalona o zaledwie 50 metrów, co sprawia, że nasz ośrodek jest doskonałym miejscem dla miłośników sportów wodnych.

Oprócz tego, Ośrodek „Leśna” oferuje również doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Można tu wędrować ciekawymi szlakami dla pieszych, poznawać ścieżki dydaktyczne oraz zwiedzać okolicę na rowerze, korzystając z naszych własnych lub wypożyczonych rowerów. W okolicy znajduje się wiele atrakcji krajoznawczych, takich jak zamek w Malborku (70 km), pola Grunwaldu (45 km), ruiny zamku w Szymbarku (7 km), skansen w Olsztynku (50 km) i zamek w Nidzicy (60 km).

Dla wędkarzy mamy wiele jezior do wyboru, w tym jeziora specjalne, gdzie można złowić wiele ryb. Natomiast pasjonaci grzybobrania będą zachwyceni bogactwem grzybów w lasach wokół Iławy oraz na terenie kompleksu leśnego na północ od Makowa.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Leśna

location_on Adres:

Sienkiewicza 9, 14-200 Iława

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 896488188

phone 896488188

insert_linkwww.lesna-ilawa.pl

Ilość miejsc: 108