Home » Hotele » Hotel Leda SPA od: 295zł do: 729zł

Hotel Leda SPA Hotel Leda SPA

Hotel LEDA SPA znajduje się w stolicy polskiego wybrzeża – Kołobrzegu i jest położony zaledwie 200 metrów od morza. Hotel oferuje wiele atrakcji, w tym nowoczesne rozwiązania architektoniczne, futurystyczne, klimatyzowane pokoje oraz dwupoziomowe centrum SPA&Wellness z grotą solną i bogatą gamą zabiegów firmy BABOR. Hotel posiada również nowocześnie wyposażone sale konferencyjne.

Jednym z głównych atutów hotelu jest Restauracja, która specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej z elementami kuchni francuskiej. Goście mogą cieszyć się niekonwencjonalnymi smakami i wysoką jakością dań.

Hotel LEDA SPA oferuje obsługę na najwyższym poziomie i z przyjemnością gości gości. W hotelu znajduje się 152 miejsca noclegowe, ale wszystkie pokoje wyposażone są w rozkładaną sofę, co zwiększa liczbę miejsc noclegowych do 228. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizję z opcją PAY TV, telefon, bezprzewodowe łącze internetowe, łazienki z kabiną prysznicową, suszarki do włosów, mini bar, balkon i sejf.

Hotel LEDA SPA zapewnia również wyżywienie dla swoich gości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Leda SPA

location_on Adres:

Kasprowicza 23, 78-100 Kołobrzeg

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943513900

phone 943513900

insert_linkwww.hotelleda.pl

Ilość miejsc: 152