Home » Hotele » Hotel Lambert od: 100zł do: 300zł

Hotel Lambert Hotel Lambert

Hotel nad morzem „Villa Lambert***Kur & Spa” jest położony zaledwie 60 metrów od morza, w centrum urokliwego miasteczka Ustronie Morskie. Otoczony jest pięknym sosnowym lasem i znajduje się zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Okolica oferuje bogatą i zróżnicowaną bazę noclegową, w której można znaleźć ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele, domki letniskowe i sanatoria o różnym standardzie. Jeśli szukasz hotelu spa w okolicach Kołobrzegu, warto skorzystać z naszej oferty. U nas możesz spędzić komfortowy wypoczynek w miłej i kameralnej atmosferze, delektując się dobrą kuchnią i pełnym relaksem dla ciała i ducha.

Nasz hotel dysponuje komfortowymi apartamentami o podwyższonym standardzie oraz przestronnymi pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi. Wszystkie pokoje są wyposażone w telefon, bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizję satelitarną i lodówkę. Nasza dogodna lokalizacja oraz taras widokowy, z którego można podziwiać zachody słońca, są naszymi atutami.

Ustronie Morskie i Kołobrzeg oferują nieograniczone możliwości udanego pobytu. Ustronie Morskie to popularna miejscowość turystyczna, która przez cały rok oferuje liczne atrakcje. Znajduje się tu piękna piaszczysta plaża, park, przystań rybacka oraz wiele punktów gastronomicznych, gdzie można spróbować lokalnych przysmaków. Nie każdy hotel w Kołobrzegu czy Ustroniu Morskim posiada tak dogodną lokalizację i doskonałe warunki noclegowe. U nas gwarantujemy niezapomniany i pełen atrakcji urlop nad morzem, kompleksowe zabiegi odnowy biologicznej na najwyższym poziomie oraz rehabilitację dla różnych chorób i dolegliwości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Lambert

location_on Adres:

Bolesława Chrobrego 53a, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943515431

phone 943515431

insert_linkwww.lambert-hotel.pl

Ilość miejsc: 40