Home » Hotele » Hotel Lambert od: 100zł do: 300zł

Hotel Lambert Hotel Lambert

Hotel nad morzem „Villa Lambert***Kur & Spa położony jest 60 m od morza, w centrum malowniczego miasteczka i strefy kuracyjnej Ustronie Morskie, w otoczeniu lasu sosnowego, zaledwie 12 km od Kołobrzegu.

Baza noclegowa okolicy jest bardzo bogata i zróżnicowana. Obejmuje ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele, domki letniskowe, sanatoria o różnym standardzie. Szukając hotelu spa w Kołobrzegu i okolicach, warto skorzystać z naszej oferty. Pobyt u nas to komfortowy wypoczynek w miłej, kameralnej atmosferze, dobra kuchnia, pełny relaks dla ciała i ducha oraz niezapomniane wspomnienia.

Hotel dysponuje komfortowymi apartamentami o podwyższonym standardzie oraz przestronnymi pokojami 1,2,3-osobowymi, oferując wszelkie udogodnienia, takie jak: telefon, internet bezprzewodowy, TV Sat, lodówka.

Jeśli chodzi o wczasy Ustronie Morskie i Kołobrzeg stwarzają nieograniczone możliwości udanego pobytu. Ustronie Morskie to miejscowość typowo turystyczna, szczególnie popularna w sezonie letnim, oferująca swoim gościom liczne atrakcje przez cały rok. Znajduje się tu piękna piaszczysta plaża, park, przystań rybacka i wiele punktów gastronomicznych, oferujących przysmaki lokalnej kuchni.

Nie każdy hotel w Kołobrzegu czy Ustroniu Morskim posiada tak dogodną lokalizację i doskonałe warunki noclegowe. Naszym atutem jest wysoki standard obsługi hotelowej, bliska odległość od morza oraz taras widokowy, z którego można podziwiać zachody słońca.
* Gwarantujemy niezapomniany i pełen atrakcji urlop nad morzem
* Odnowa biologiczna nad morzem – kompleksowe zabiegi na najwyższym poziomie
* Rehabilitacja nad morzem – leczenie wielu zróżnicowanych chorób i dolegliwości

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Lambert

location_on Adres:

Bolesława Chrobrego 53a, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (94) 351 54 31

phone tel. +48 (94) 351 54 31

insert_link www.lambert-hotel.pl

Ilość miejsc: 40