Home » Hotele » Hotel Lajkonik od: 80zł do: 160zł

Hotel Lajkonik Hotel Lajkonik

Hotel Lajkonik znajduje się w pięknym, odrestaurowanym budynku z lat 30. XX wieku. Został rozbudowany zgodnie z najnowszymi trendami w hotelarstwie, co sprawia, że jest to idealne miejsce do komfortowego wypoczynku. Nasz wyjątkowy personel, własna ochrona i tradycyjna gościnność zapewnią Państwu niezapomniane doświadczenie.

Hotel oferuje 4 apartamenty oraz 20 pokoi 1, 2 i 3 osobowych, w tym 4 pokoje typu studio. Możemy jednocześnie pomieścić 51 osób. Posiadamy również sale konferencyjne oraz zaplecze rekreacyjne, które zapewnią aktywny wypoczynek.

Położenie naszego hotelu jest idealne dla miłośników narciarstwa. Dysponujemy nowoczesną 4-osobową koleją linową oraz trasą narciarską o długości 1420 metrów i różnicy wzniesień 336 metrów. Trasa jest zaśnieżana i oświetlana, co gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa (Zawoja SKI). Dodatkowo, nasze otoczenie oferuje różnorodność zwierząt, nienaruszoną przyrodę i fascynujące widoki, które dostarczą naszym gościom niezapomnianych wrażeń i zapewnią niepowtarzalną atmosferę, niezależnie od celu ich pobytu – czy to rekreacyjnego, czy biznesowego.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Lajkonik

location_on Adres:

Zawoja 1550, 34-223 Zawoja

woj. , Polska

phone 338745100

phone 697500024

insert_linkwww.hotellajkonik.com

Ilość miejsc: 51