Home » Hotele » Hotel La Mar od: 150zł do: 400zł

Hotel La Mar Hotel La Mar

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnego kompleksu rekreacyjno-biznesowego Hotelu La Mar w Kielcach. Hotel usytuowany jest przy trasie wylotowej Kielce-Warszawa w odległości ok. 3km od ścisłego centrum Kielc i jest połączeniem nowoczesnego Hotelu, Centrum Biznesowo-Konferencyjnego i Centrum Rekreacji.

Atutem hotelu jest wysoki standard i optymalne warunki pobytowe, zarówno w celach szkoleniowo-biznesowych jak też rekreacyjno-wypoczynkowych. Naszym gościom zapewniamy bezpieczny i bezpłatny parking oraz podziemne garaże.

Hotel La Mar oferuje bogate zaplecze konferencyjne, idealne do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji czy bankietów. Nasze sale konferencyjne są w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a nasi doświadczeni pracownicy służą profesjonalną obsługą i pomocą w organizacji wydarzeń.

Po intensywnym dniu pracy zapraszamy do skorzystania z naszego Centrum Rekreacji, gdzie znajduje się basen, sauna, jacuzzi oraz siłownia. Można tu również skorzystać z masaży i innych zabiegów relaksacyjnych. Nasz hotel posiada również restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej, gdzie nasi goście mogą delektować się wyśmienitymi potrawami przyjemnie spędzając czas w towarzystwie bliskich czy partnerów biznesowych.

Zapraszamy do Hotelu La Mar w Kielcach, gdzie zapewniamy komfortowy pobyt, profesjonalną obsługę i szeroką gamę atrakcji zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel La Mar

location_on Adres:

ul. Sikorskiego 2, 25-414 Kielce

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 413302100

phone 413302200

insert_linkwww.hotellamar.pl

Ilość miejsc: 64