Home » Hotele » Hotel Księżycowy Dworek od: 130zł do: 240zł

Hotel Księżycowy Dworek Hotel Księżycowy Dworek

Hotel Księżycowy Dworek vitality & spa, Anno Domini 1913 r. Oferuje niepowtarzalną atmosferę, dni przesycone śpiewem ptaków, barwne krajobrazy o każdej porze roku, nieprzeniknione lasy i bajeczne jeziora. Doskonałe warunki zarówno do wypoczynku jak również do prowadzenia szkoleń i konferencji.

Kompleks Konferencyjno Wypoczynkowy Księżycowy Dworek*** znajduje się na terenie 5 ha zabytkowego parku nad brzegiem jeziora Siercze, zaledwie 800 m od jednego z najsłynniejszych i najtajniejszych obiektów II Wojny Światowej- kwatery kętrzyńskiej nazywanej „Wilczym szańcem”.

Księżycowy Dworek, to wymarzone miejsce dla miłośników historii i przyrody. Znajduje się tu łącznie 14 pokoi. Na parterze znajduje się 6 pokoi z łazienkami wyposażonymi w prysznice, w tym jeden z wanną. Na piętrze znajduje się 8 pokoi z łazienkami wyposażonymi w prysznice, w tym jeden z wanną z hydromasażem. Wszystkie pokoje są dwuosobowe, a większość z nich oferuje możliwość dostawek.

Posiadamy pokoje w standardzie LUX, w tym dwa pokoje z małymi balkonami i dużymi łożami małżeńskimi oraz dwa pokoje z salonikiem i sypialnią. Każdy z pokoi w Stylowym Dworku wyposażony jest w meble antyczne. Na terenie całego hotelu jest dostęp do internetu bezprzewodowego Wi-Fi. Z pokoi można podziwiać piękne widoki – od strony wschodniej na park, las i podświetlaną fontannę, a od strony zachodniej na jezioro.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Księżycowy Dworek

location_on Adres:

Gierłoż, 11-400 Kętrzyn

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 897524277

phone 897524277

insert_linkwww.ksiezycowydworek.pl

Ilość miejsc: 125