Home » Hotele » Hotel Królewski od: 160zł do: 350zł

Hotel Królewski Hotel Królewski

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Hotelu Królewskiego w Janowie Lubelskim. Nasz kompleks hotelowo-konferencyjny położony jest w połowie drogi między Rzeszowem a Lublinem. Wyjątkowy w swoim wyglądzie Hotel Królewski położony jest w sercu Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie, pośród którego czas będzie upływał na poznawaniu przepięknej i tajemniczej natury.

W Hotelu Królewskim organizujemy wiele różnych wydarzeń, takich jak bale tematyczne, imprezy okolicznościowe, przyjęcia, bankiety, przyjęcia integracyjne i imprezy plenerowe. Nasze sale konferencyjne są nowoczesne, luksusowe i stylowo urządzone, idealne do organizacji promocji, spotkań biznesowych, szkoleń i seminariów. Posiadamy dwie sale konferencyjne: sala galeria królewska, która może pomieścić do 250 osób oraz sala kongresowa, która może pomieścić do 350 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoki standard usług, aby Państwa wydarzenie było niezapomniane.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Królewskiego w Janowie Lubelskim, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie w pięknym otoczeniu przyrody i komfortowych warunkach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Królewski

location_on Adres:

Turystyczna 14, 23-300 Janów Lubelski

woj. Lubelskie, Polska

phone 158724999

phone 694432882

insert_linkhotelkrolewski.com.pl

Ilość miejsc: 60