Home » Hotele » Hotel Królewski od: 280zł do: 650zł

Hotel Królewski Hotel Królewski

HOTEL KRÓLEWSKI mieści się w samym centrum zabytkowego Gdańska, bezpośrednio nad Motławą na wyspie Ołowianka.

Goście naszego hotelu będą mieszkać w przepięknie odnowionych wnętrzach owianego historią budynku, jakim jest legendarny SPICHLERZ KRÓLEWSKI.

Niepowtarzalny widok z okien na dawne pobrzeże Motławy i Stare Miasto, przepływające obok jachty oraz żaglowce, wyśmienita kuchnia, klimatyczna Restauracja STARY SPICHLERZ, wykwalifikowany, profesjonalny personel sprawią, że nawet najbardziej wymagający goście chętnie do nas wracają.

HOTEL KRÓLEWSKI i jego gościnne wnętrza rozpościerają się w samym centrum zabytkowego Gdańska, bezpośrednio nad rzeką Motławą na wyspie Ołowianka. Nasi goście będą mieszkać w przepięknie odnowionych wnętrzach owianego historią budynku, jakim jest legendarny SPICHLERZ KRÓLEWSKI.

Niepowtarzalny widok z okien hotelu na dawne pobrzeże Motławy i Stare Miasto, przepływające obok jachty i żaglowce, wyśmienita kuchnia, klimatyczna RESTAURACJA STARY SPICHLERZ, wykwalifikowany, profesjonalny personel sprawiają, że nawet najbardziej wymagający goście chętnie do nas wracają. Wspaniałe widoki, nobilitujące sąsiedztwo

HOTEL KRÓLEWSKI jest niezwykle atrakcyjnie położony nad rzeką Motławą na Starym Mieście w Gdańsku. Nobilitujące jest również nasze sąsiedztwo. Z jednej strony mamy Centralne Muzeum Morskie, z drugiej mieści się Polska Filharmonia Bałtycka. Naprzeciw zaś – Brama Żuraw i gdańskie kamieniczki.

Staramy się zapewnić gościom Hotelu Królewskiego prywatność oraz odpoczynek, podczas pobytów prywatnych i biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery przestrzenne i eleganckie apartamenty, wykończone w stylu morskim oraz klasycznym. Dużym atutem naszego hotelu jest także 30 komfortowych pokoi.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Królewski

location_on Adres:

ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 326 11 11, +48 (58) 326 11 10

phone tel. +48 (58) 326 11 11, +48 (58) 326 11 10

insert_linkwww.hotelkrolewski.pl

Ilość miejsc: 60