Home » Hotele » Hotel Kęszyca Leśna od: 160zł do: 350zł

Hotel Kęszyca Leśna Hotel Kęszyca Leśna

To miejsce magiczne w samym centrum lasu nad jeziorem. Tu zapomina się o hałasie oraz zgiełku miasta. To zaciszny i magiczny hotel, który potrafi zauroczyć każdego, kto przekroczy jego progi.

Pogodna i nastrajająca pozytywnie atmosfera panuje w nim od zawsze. My zaś zadbaliśmy o życzliwą obsługę i warunki sprzyjające zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Wszystko razem tworzy wyjątkowe połączenie doznań, po które warto do nas wracać.

Nasz hotel oferuje wiele atrakcji dla gości. Można tu skorzystać z basenu, sauny i siłowni, aby zadbać o swoje ciało i umysł. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja serwująca wykwintne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Ponadto, organizujemy wieczory tematyczne, koncerty i różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne.

Nie zapominamy również o najmłodszych gościach. Dla nich przygotowaliśmy specjalny plac zabaw oraz animacje, które zapewnią im niezapomniane chwile radości i zabawy. Nasz hotel to idealne miejsce na rodzinne wakacje, romantyczny weekend czy też spotkania biznesowe.

Zapraszamy do naszego magicznego hotelu, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie i pełen relaks. Przekroczcie nasze progi i poczujcie magię tego miejsca.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Kęszyca Leśna

location_on Adres:

Kęszyca Leśna 57, 66-300 Kęszyca Leśna

woj. Lubuskie, Polska

phone 957418201

phone 502636844

insert_linkwww.hotelkeszycalesna.pl

Ilość miejsc: 60