Home » Hotele » Hotel Karczma Chełmińska od: 190zł do: 320zł

Hotel Karczma Chełmińska Hotel Karczma Chełmińska

Odwiedzając Chełmno, dawną stolicę historycznej ziemi chełmińskiej, warto trafić do Karczmy Chełmińskiej. Ten hotel wraz z restauracją to wyjątkowe miejsce, gdzie poszanowanie tradycji widać na pierwszy rzut oka. Karczma sąsiaduje z gotyckimi murami, kościołem Najświętszej Marii Panny i centralnym parkingiem.

W Hotelu „Karczma Chełmińska” macie Państwo do dyspozycji różne rodzaje pokoi. Są 3 pokoje jednoosobowe, 4 pokoje dwuosobowe z oddzielnymi łóżkami, 16 pokoi dwuosobowych z łóżkiem małżeńskim, 2 pokoje czteroosobowe oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor LCD, telefon i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, część pokoi jest wyposażona w klimatyzację, co zapewnia komfort w ciepłe dni.

Karczma Chełmińska to idealne miejsce na nocleg podczas wizyty w Chełmnie. Po zwiedzaniu miasta i jego okolic, można tu odpocząć i delektować się tradycyjnymi potrawami serwowanymi w restauracji. Karczma jest również dogodnie położona, umożliwiając łatwy dostęp do atrakcji turystycznych i sklepów w okolicy.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Karczma Chełmińska

location_on Adres:

ul. 22 Stycznia 1B, 86-200 Chełmno

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 566790605

phone 566790606

insert_linkwww.karczmachelminska.pl

Ilość miejsc: 50