Home » Hotele » Hotel Kaprys od: 50zł do: 130zł

Hotel Kaprys Hotel Kaprys

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do Hotelu KAPRYS, który mamy nadzieję, stanie się świadkiem tych najszczęśliwszych dla Państwa chwil. Bez względu na to czy mowa jest o weselu, chrzcinach czy komunii, zadbamy o organizację tego dnia tak, aby na zawsze pięknie zapisał się w Państwa pamięci.

Profesjonalnie zajmiemy się stworzeniem oprawy imprez okolicznościowych, zjazdów, konferencji oraz szkoleń czy prezentacji handlowych.

Lokal czeka na Państwa w atrakcyjnie położonym miejscu, w Świdniku przy ulicy Elizy Orzeszkowej 1. Jest on usytuowany w cichym i spokojnym miejscu, aczkolwiek tylko 0,5 km dzieli nas od centrum Świdnika. Szczególnie wartym podkreślenia jest fakt, iż jest to miejsce znajdujące się zaledwie 15 kilometrów od centrum Lublina.

Do dyspozycji gości mamy również bezpłatny, ogrodzony parking mieszczący około 60 samochodów.

Już za bramą przywita Państwa zieleń traw i drzew oraz zapach i bogactwo kwiatów. Pluskająca w ogrodzie fontanna z całą pewnością doda uroku i umili wspólne biesiadowanie Gości w cieplejsze dni.

Wewnątrz czeka niezwykle nowoczesna i stylowa sala dla ok. 200 osób, która zauroczy wszystkich swoją dostojnością i elegancją.

Hotel Kaprys jest czynny przez cały rok, 24h na dobę i posiada 26 pokoi mieszczących w sumie do 70 osób. W każdym pokoju znajduje się łazienka, stolik, szafa, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto dysponujemy dwoma luksusowymi apartamentami, każdy wyposażony w wygodne łoże małżeńskie, stolik, szafę, telewizor oraz dostęp do internetu. Duża wanna z hydromasażem z całą pewnością umili Państwu pobyt w naszym hotelu.

Gości hotelowych zapraszamy do naszej restauracji, gdzie profesjonalna kadra obsłuży Państwa na najwyższym poziomie.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Kaprys

location_on Adres:

ul. E. Orzeszkowej 1, 21-040 Świdnik

woj. Lubelskie, Polska

phone 817516115

phone 797600288

insert_linkwww.hotelkaprys.pl

Ilość miejsc: 70