Home » Hotele » Hotel Jaworzyna Krynicka od: 100zł do: 250zł

Hotel Jaworzyna Krynicka Hotel Jaworzyna Krynicka

Hotel *** Jaworzyna Krynicka to nowoczesny i wygodny obiekt, który znajduje się u stóp najwyższego szczytu wschodniej części Beskidu Sądeckiego – Jaworzyny Krynickiej (1114 m n.p.m.). Otoczony malowniczymi lasami i górskimi potokami, hotel doskonale wpisuje się w otoczenie i stanowi integralną część dolnej stacji kolei gondolowej. Ta lokalizacja jest idealna dla turystów, zarówno zimą dla miłośników sportów zimowych, jak i wiosną, latem i jesienią dla osób pragnących aktywnie wypoczywać w harmonii z naturą.

Hotel jest przygotowany na przyjęcie 68 osób w pokojach 2-osobowych, 3-osobowych, pokojach studio i apartamentach (z możliwością dostawek, co pozwala na przyjęcie nawet do 100 osób). Obiekt jest również przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Komfortowo wyposażone pokoje oraz bogata oferta usług sprawią, że pobyt w naszym hotelu będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Warto zaznaczyć, że w pokojach hotelowych obowiązuje zakaz palenia. Jest to ważne dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkim naszym gościom. Dzięki temu każdy będzie mógł cieszyć się świeżym i czystym powietrzem podczas pobytu w naszym hotelu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Jaworzyna Krynicka

location_on Adres:

ul. Czarny Potok 75, 33-380 Krynica-Zdrój

woj. Małopolskie, Polska

phone 184736610

phone 184736610

insert_linkwww.jaworzynakrynicka.pl

Ilość miejsc: 68