Home » Hotele » Hotel Jawor od: 320zł do: 660zł

Hotel Jawor Hotel Jawor

SPA Hotel Jawor**** to wyjątkowe miejsce, które doskonale wpisuje się w górskie, beskidzkie plenery. Jest to oaza spokoju, idealna dla osób pragnących ciszy, harmonii, relaksu i energii. Znajduje się w południowej części Polski, w Beskidzie Śląskim, w urokliwym Jaworzu koło Bielska-Białej. Ta miejscowość jest znana ze swojego specyficznego mikroklimatu, który przyciąga wielu turystów.

Hotel jest pięknie usytuowany u stóp góry Błatnia, jednej z najbardziej panoramicznych i widokowych gór w okolicy. Otoczony malowniczymi lasami, dolinami strumieni i potoków, stwarza wymarzone warunki do oderwania się od codzienności i relaksu. Jest to prawdziwa mekka dla miłośników wypoczynku i aktywnego spędzania czasu.

Warto także wspomnieć, że bezpośrednie otoczenie hotelu sprzyja organizacji pieszych wędrówek po górskich szlakach o różnym stopniu trudności. Można również wybrać się na rowerowe wycieczki po licznych górskich trasach rowerowych lub cieszyć się konnymi przejażdżkami po malowniczych ścieżkach. Zimą natomiast, ze względu na bliską lokalizację hotelu od popularnych miejscowości narciarskich, takich jak Brenna, Szczyrk i Wisła, SPA Hotel Jawor jest doskonałym miejscem dla amatorów sportów zimowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Jawor

location_on Adres:

ul. Turystyczna 204, 43-384 Jaworze

woj. Śląskie, Polska

phone 338198600

phone 338198600

insert_linkwww.spahoteljawor.pl

Ilość miejsc: 220