Home » Hotele » Hotel i Restauracja Wenecka od: 140zł do: 350zł

Hotel i Restauracja Wenecka Hotel i Restauracja Wenecka

Nowoczesny kompleks hotelowo-gastronomiczny położony jest przy drodze nr 43, w kierunku Wielunia, zaledwie 10 km od Klasztoru na Jasnej Górze oraz 12 km od trasy Warszawa-Katowice. Naszym głównym celem podczas projektowania tego hotelu było stworzenie warunków, które zapewniają atrakcyjną relację między ceną, komfortem i funkcjonalnością.

Hotel oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje, które są idealne zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów. Każdy pokój został starannie zaprojektowany, aby zapewnić naszym gościom przyjemny i relaksujący pobyt. Nasza restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Goście mogą również skorzystać z naszego spa i centrum fitness, aby zrelaksować się i zregenerować po dniu pełnym wrażeń.

Nasz personel jest zawsze gotowy, aby zapewnić naszym gościom najlepszą obsługę i uczynić ich pobyt jak najbardziej komfortowym. Bez względu na cel podróży, nasz nowoczesny kompleks hotelowo-gastronomiczny jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowego miejsca do odpoczynku i relaksu. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel i Restauracja Wenecka

location_on Adres:

Częstochowska 39, 42-100 Kłobuck

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 (34) 310 03 40, +48 (34) 310 04 03

phone tel. +48 (34) 310 03 40, +48 (34) 310 04 03

insert_linkwww.wenecka.pl

Ilość miejsc: 40