Home » Hotele » Hotel Huzar od: 130zł do: 280zł

Hotel Huzar Hotel Huzar

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po hotelu HUZAR. Istniejemy od 1997 roku i jesteśmy dumni z tego, że udało nam się idealnie dopasować położenie naszego hotelu. Znajdujemy się przy wyjeździe z Gorzowa Wielkopolskiego, w dwóch bardzo ważnych kierunkach: Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn – Berlin oraz Gorzów Wielkopolski – Szczecin – Świnoujście.

Jednocześnie nasze położenie na obrzeżach miasta pozwala naszym gościom odpocząć po trudach podróży, a jednocześnie w kilka minut dojechać do centrum (10 minut jazdy). Od samego początku staramy się, aby pobyt u nas był jak wizyta u dobrych znajomych. Oferujemy dwanaście przytulnych pokoi, z wyposażeniem takim jak radio, telewizor, WC i łazienka. Telefon przy łóżku umożliwia łatwy kontakt ze światem, a bar na dole pozwala na relaks po ciężkim dniu. Nasz parking hotelowy zapewnia bezpieczne pozostawienie samochodu. Latem nasi goście mogą również skorzystać z uroku naszego ogródka, gdzie na życzenie przygotujemy pyszne jedzenie z rusztu. Dzięki niewielkiej ilości pokoi, każdy gość czuje się u nas jak w domu. Nasz zespół pracowników dba o to, aby zapewnić spokojny wypoczynek i dyskretnie zaspokajać potrzeby naszych gości. Chcemy, aby powrót do Hotelu Huzar był zawsze jak wizyta u dobrych znajomych. Mamy nadzieję, że krótka informacja oraz zamieszczone tu zdjęcia pozwolą Państwu lepiej poznać nasz hotel. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Huzar i porównania naszej oferty z rzeczywistością. Dziękujemy za wizytę na naszej stronie.

Nasz hotel jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd oraz odpowiednio przygotowane pokoje na parterze, aby zapewnić wygodę naszym gościom.

„Tam, gdzie piramida jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na właściwym miejscu.” Te słowa zostały wypowiedziane przez dr. Czesława Galewskiego, znanego eksperta od piramid. To właśnie pod jego czujnym i fachowym nadzorem zbudowana jest nasza piramida. Jesteśmy przekonani o pozytywnych efektach przebywania w piramidzie i zachęcamy naszych gości do skorzystania z dobrodziejstw, jakie ona oferuje. Nasza piramida znajduje się w ogrodzie hotelu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Huzar

location_on Adres:

ul.Husarska 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski

woj. Lubuskie, Polska

phone 957224407

phone 957359145

insert_linkwww.hotel-huzar.pl

Ilość miejsc: 24