Home » Hotele » Hotel Grodzki od: 100zł do: 270zł

Hotel Grodzki Hotel Grodzki

„Hotel Grodzki” jest dogodnie położony w centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKS oraz biur Starostwa. Wnętrza hotelu urzekają nowoczesnym wystrojem i kolorystyką, tworząc atmosferę sprzyjającą miłemu spędzaniu czasu.

Nasza restauracja specjalizuje się w kuchni staropolskiej i oferuje szeroki wybór dań. Organizujemy różnorodne wydarzenia, takie jak bankiety, przyjęcia weselne dla do 100 osób, uroczystości rodzinne (komunie, imieniny), obsługę przyjęć w domu klienta oraz konferencji. Ponadto, przygotowujemy dania garmażeryjne na zamówienie.

Posiadamy różnorodne sale, takie jak sala restauracyjna, która pomieści do 120 osób, sala barowa dla 30 osób oraz salę konferencyjną na około 40 miejsc. Nasz hotel dysponuje również 19 komfortowymi pokojami gościnnymi, w tym specjalnym pokojem dla nowożeńców. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor 32″, telefon, dostęp do internetu wifi oraz posiada własną łazienkę.

Dodatkowo, w naszym hotelu dostępne są usługi faksu oraz drukarki komputerowej, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort podczas pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Grodzki

location_on Adres:

ul. Mickiewicza 38, 27-600 Sandomierz

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 158322423

phone 158322822

insert_linkwww.hotelgrodzki.pl

Ilość miejsc: 46