Home » Hotele » Hotel Gracja od: 200zł do: 350zł

Hotel Gracja Hotel Gracja

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia Gorzowa Wlkp. i naszego hotelu położonego w centrum miasta. Hotel Gracja jest czterogwiazdkowym, eleganckim obiektem w Gorzowie. Hotel gości zarówno turystów indywidualnych, rodziny, grupy, jak i biznesmenów, którym zapewnia przyjemne warunki wypoczynku i pracy udostępniając m.in. bezpłatny internet.

Usytuowanie hotelu nad rzeczką Kłodawką wśród zieleni i kwiatów pozwala w pełni zrelaksować się, odpocząć po trudach podróży lub dniu pracy. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta pozwala na szybki dostęp do urzędów, instytucji, banków i centrów handlowych zapewniając Państwu udany i obfitujący w niezapomniane wrażenia pobyt.

Przyjmujemy wycieczki oraz grupy zorganizowane. Hotel jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych. Gościom zmotoryzowanym zapewniamy strzeżony bezpłatny parking.

Restauracja

Restauracja Gracja posiada doskonałe warunki do organizacji eleganckich bankietów, udanych imprez firmowych oraz przyjęć rodzinnych. Przyjęcia rodzinne są nieodłącznie związane z wyjątkowymi wydarzeniami w życiu naszych Gości. Pozostają w pamięci na bardzo długo. Ważny jest więc klimat miejsca oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi. Przestronne wnętrza restauracji Gracji umożliwiają organizację niezapomnianych uroczystości takich jak: wesela, komunie, rocznice, chrzciny, studniówki.

W nastrojowych wnętrzach restauracji Gracja będą Państwo mogli oddać się rozkoszom podniebienia delektując się smakiem różnorodnych potraw kuchni polskiej i europejskiej. Nasi kelnerzy pomogą w wyborze potraw oraz wina. Organizujemy wszelkie uroczystości, konferencje, prezentacje, wesela, komunie, bale okolicznościowe, imprezy zakładowe.

Sale konferencyjne

W naszym hotelu mamy świadomość, że nieodzownym elementem współczesnych kontaktów międzyludzkich są różnego rodzaju konferencje i spotkania, zarówno służbowe jak i prywatne. Szeroka ich gama począwszy od pokazów po sympozja, od kameralnego spotkania rodzinnego czy firmowego po wesele, stworzą wyjątkowe możliwości i pozwolą osiągnąć sukces. Hotel Gracja jest do tego w pełni przygotowany. Klimatyzowana sala konferencyjna dysponuje 70 miejscami. Wyposażona w najnowsze środki przekazu multimedialnego, aparaturę nagłośnieniową zapewnia skuteczny przepływ informacji, dbając o komfort uczestników i bezpieczeństwo danych. Dowolna aranżacja sali konferencyjnej.

Rekreacja

Centrum rekreacyjne Gracja to klub stworzony z myślą o wszystkich bardziej lub mniej aktywnych. Dla lubiących czynny wypoczynek oferujemy bogato wyposażoną siłownię, basen o wymiarach 13m/25m, boisko do squash’a. Zapewniamy bogatą ofertę zajęć dla kobiet i mężczyzn np.: – aqua aerobic, – tao – bo, – kick – boxing, – aerobic – tae – bo, – naukę pływania.

Natomiast na chwilę relaksu i wypoczynku zapraszamy do jacuzzi, sauny, solarium. Proponujemy również przejażdżki rowerowe (wypożyczalnia w hotelu), a także przejażdżki rykszą hotelową.

Zapraszamy i życzymy udanego pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Gracja

location_on Adres:

ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 20 B, 66-400 Gorzów Wielkopolski

woj. Lubuskie, Polska

phone 957334680

phone 957334680

insert_linkwww.hotelgracja.pl

Ilość miejsc: 64