Home » Hotele » Hotel Górski PTTK Kalatówki od: 43zł do: 125zł

Hotel Górski PTTK Kalatówki Hotel Górski PTTK Kalatówki

Zapraszamy do Hotelu Górskiego PTTK Kalatówki, który położony jest z dala od Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym na wysokości 1198 m npm. Tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont, w malowniczej dolinie Bystrej, czeka na Państwa prawdziwa oaza odpoczynku. Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda oraz szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, który zachwyci każdego miłośnika gór.

Nasz hotel to idealne miejsce dla tych, którzy pragną ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach. Wszystkie pokoje mają wspaniałe widoki na okoliczne góry, co dodatkowo podkreśla urok tego miejsca. Ponadto, mamy doskonałą wodę z własnego, źródlanego ujęcia oraz nowoczesną infrastrukturę, która zapewni Państwu komfortowy pobyt. Jednak to nie wszystko – najważniejszym atutem naszego hotelu jest prawdziwa rodzinną atmosfera, która sprawi, że poczują się Państwo jak w domu.

Mamy nadzieję, że Państwa pobyt w Hotelu Górskim PTTK Kalatówki będzie niezapomniany i pozostanie na długo w Państwa pamięci. Do zobaczenia!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Górski PTTK Kalatówki

location_on Adres:

Zakopane, P.O.Box 194, 34-500 Zakopane

woj. Małopolskie, Polska

phone 182063644

phone 608326030

insert_linkwww.kalatowki.com.pl

Ilość miejsc: 92