Home » Hotele » Hotel Gołębiewski Wisła od: 200zł do: 800zł

Hotel Gołębiewski Wisła Hotel Gołębiewski Wisła

Hotel Gołębiewski w Wiśle usytuowany jest na stoku Bukowej (713 m n.p.m.) w północnej części miasta na prawym brzegu Wisły.

Swoje malownicze położenie Hotel zawdzięcza otaczającym go pasmom Beskidu Śląskiego, które są poprzecinane uroczymi dolinami, strumieniami i potokami. To sprawia, że nasz hotel oferuje różnorodność atrakcji, które są dostępne dla naszych Gości. Niezapomniana atmosfera sprawia, że pobyt w Hotelu Gołębiewski stanowi idealne miejsce dla wszystkich pragnących wypocząć i zrelaksować się w samym sercu Beskidów.

Wisła jest doskonałym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu. Latem proponujemy wycieczki rowerowe po malowniczych górskich szlakach oraz piesze wędrówki. Nasze otoczenie oferuje wiele możliwości do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, takich jak narciarstwo, snowboarding, jazda na nartach wodnych czy kajakarstwo. Dla miłośników przyrody mamy wiele tras turystycznych, które umożliwiają odkrywanie piękna okolicznej przyrody. Po aktywnym dniu zapraszamy do naszego hotelowego SPA, gdzie można zrelaksować się i zregenerować siły.

Hotel Gołębiewski w Wiśle to idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które pragną cieszyć się pięknem przyrody Beskidów i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Nasza oferta atrakcji i komfortowych pokoi gwarantuje niezapomniane wakacje dla wszystkich naszych Gości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Gołębiewski Wisła

location_on Adres:

Al. Ks. Bp. Bursche 3, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone tel. +48 (33) 855 47 00, +48 503 011 900

phone tel. +48 (33) 855 47 00, +48 503 011 900

insert_linkwww.golebiewski.pl

Ilość miejsc: 564