Home » Hotele » Hotel Gołąbek Łeba od: 190zł do: 550zł

Hotel Gołąbek Łeba Hotel Gołąbek Łeba

Hotel Gołąbek, nowo wybudowany, znajduje się w atrakcyjnej miejscowości zwanej Perłą Bałtyku jaką jest Łeba. Hotel jest położony w unikatowej enklawie przy ujściu rzeki Łeby, między dwoma jeziorami Łebsko i Sarbsko, w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego.

Niewątpliwą atrakcją Łeby są szerokie plaże, jedyne w swoim rodzaju tzw. ruchome wydmy, szlaki turystyczne, rowerowe i piesze. Dodatkowo, powietrze w Łebie ma bogatą zawartość leczniczego jodu, co stwarza idealne warunki do rehabilitacji.

Hotel Gołąbek z racji atrakcyjnego usytuowania, wysokiego standardu bazy materialnej i dydaktycznej oraz świadczonych usług, zaspokaja wszelkie potrzeby związane z wypoczynkiem oraz organizacją konferencji, seminariów i szkoleń zawodowych.

Zapewniamy doskonałe warunki do organizowania szkoleń, konferencji i bankietów okolicznościowych. Dysponujemy kameralną salą konferencyjną na 25 osób (w układzie kinowym 35 osób), która jest wyposażona w flip chart i markery, ekran, diaskop, kolorowy monitor TV, magnetowid oraz tablicę.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Gołąbek Łeba

location_on Adres:

Wybrzeże 10, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 598662175

phone 598662945

insert_linkwww.hotel-golabek.leb.pl

Ilość miejsc: 57