Home » Hotele » Hotel Felix od: 93zł do: 474zł

Hotel Felix Hotel Felix

Dwu-gwiazdkowy Hotel Felix znajduje się w malowniczej dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Jego historia jest nieodłącznie związana z wyjątkowym położeniem i okresem, w którym został wybudowany. Obiekt otacza piękna zieleń, która nadaje mu spokojny i urokliwy charakter, idealny do udanego wypoczynku po długim dniu.

Co więcej, dogodne połączenie komunikacyjne z centrum miasta sprawia, że Hotel Felix jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią zarówno wygodę, jak i spokój. Dodatkowym atutem jest bliskość socrealistycznych zabytków Nowej Huty, takich jak Plac Centralny, Aleja Róż, Huta Sendzimira (ArcelorMittal Poland S.A. Oddział w Krakowie), a także centrów handlowo-rozrywkowych, takich jak M1, Krokus, Carrefour, Plaza, Aquapark, Multikino i Ogród Doświadczeń.

Hotel Felix oferuje 260 miejsc noclegowych o zróżnicowanej strukturze. Goście mogą skorzystać z restauracji, drink-baru oraz ogrodzonego parkingu. Dodatkowo, hotel zapewnia pełną obsługę turystyczną, aby zapewnić swoim gościom wygodę i satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Felix, gdzie czeka na Państwa przyjemny i relaksujący pobyt w pięknym otoczeniu Nowej Huty.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Felix

location_on Adres:

os. Złotej Jesieni 15 przy ul. Obrońców Krzyża, 31-831 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 123619600

phone 123619601

insert_linkwww.hotelfelix.pl

Ilość miejsc: 260