Home » Hotele » Hotel Farmona Business & SPA od: 179zł do: 650zł

Hotel Farmona Business & SPA Hotel Farmona Business & SPA

Kameralny hotel dla 60 Gości, Farmona Wellness & SPA, jest idealnym miejscem dla osób, które cenią wysmakowane proste wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o niepowtarzalność każdej chwili. Indywidualnie aranżowane pokoje w mocnych kolorach natury, tętniąca żywiołami ognia i wody restauracja oraz autorskie rytuały piękna, opracowane specjalnie na potrzeby SPA przez indonezyjskich mistrzów, pozwalają zbliżyć się do natury i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

W wysmakowanych wnętrzach Restauracji Magnifica oferujemy lekkie menu wellness inspirowane azjatycką tradycją, staropolskie specjały, ryby i owoce morza oraz dania kuchni śródziemnomorskiej. Wieczorami czeka na Państwa doskonale zaopatrzony bar, gdzie przy blasku buzującego w kominku ognia, w eleganckiej strefie klubowej można posłuchać muzyki, porozmawiać ze znajomymi lub zapatrzyć się w park, który zagląda do okien.

W Farmona Wellness & SPA można skorzystać z dobroczynnego działania sauny, łaźni parowej, klasycznego tureckiego hammamu, egzotycznych zabiegów opartych na tradycyjnych azjatyckich recepturach, masaży bursztynem oraz nowatorskiego, pierwszego w Polsce programu SPA dla włosów. Szum wody, aromaterapeutyczna woń naturalnych olejków eterycznych i relaksacyjna muzyka sprzyjają wyciszeniu i równowadze. Większość zabiegów oparta jest na autorskich recepturach i technikach masażu. Produkty wykorzystywane w nich pochodzą z najdalszych zakątków świata (Chiny, Indie, Indonezja czy Australia). We wszystkich zabiegach łączymy nowoczesne zdobycze kosmetologii, siłę naturalnych ekstraktów oraz leczniczą moc krystalicznie czystej wody ze źródła bijącego na terenie hotelowego parku.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Farmona Business & SPA

location_on Adres:

Jugowicka 10c, 30-443 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 122527070

phone 606100010

insert_linkwww.farmonahotel.com

Ilość miejsc: 60