Home » Hotele » Hotel Fajkier Wellness & SPA od: 220zł do: 840zł

Hotel Fajkier Wellness & SPA Hotel Fajkier Wellness & SPA

Zapraszamy do Hotelu Fajkier, który znajduje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, słynnej z pięknych ostańców skalnych i ruin średniowiecznych warowni. Położenie hotelu w tak malowniczej okolicy sprawia, że jest on atrakcyjny zarówno dla gości biznesowych i grup szkoleniowych, korzystających z zaplecza konferencyjnego, jak i dla gości indywidualnych, pragnących wypocząć i zwiedzić atrakcje turystyczne regionu. Wystrój wnętrz hotelu nawiązuje do otaczającej go przyrody Jury i jej atrakcji. Każdy pokój i apartament jest niepowtarzalny, co stanowi niewątpliwą zaletę hotelu. Dysponujemy 102 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3-osobowych oraz 9 apartamentach.

Hotel Fajkier to idealne miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Posiadamy trzy klimatyzowane, w pełni wyposażone sale konferencyjne: „Zamkową”, „Galerię” oraz „Lazurową”. Wyposażenie i aranżacje sal nawiązują do średniowiecznych zamków i motywów rycerskich, a wysoki standard pozwala na komfortowe przeprowadzenie szkolenia lub konferencji.

W hotelu znajdują się trzy restauracje: Restauracja „Ogrodowa”, idealna do organizacji dużych imprez okolicznościowych lub bankietów dla 160 osób, Kawiarnia „Zielnik”, doskonała na kameralne i rodzinne spotkania, pomieszcząca 60 osób oraz PUB „Rycerski” z salą kominkową i salą taneczną, przygotowany na przyjęcie 60 osób.

Goście, pragnący się zrelaksować, mogą skorzystać z naszego SPA, które oferuje basen o powierzchni 110 m2 (17 m x 6 m) z słoneczną łąką i letnim tarasem, profesjonalną wannę z hydromasażem dla 6 osób, saunę fińską, łaźnię parową, bicze wodne, siłownię oraz salę gimnastyczną. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek, proponujemy Spacer Jurajski Nordic Walking pod opieką profesjonalnego instruktora, siłownię oraz salę gimnastyczną. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty masaży. Nowoczesne gabinety z klimatycznym wnętrzem, aromaterapeutycznymi świecami i profesjonalnymi masażystami zachęcają do relaksujących i leczniczych zabiegów.

W przyszłości planujemy poszerzenie oferty SPA & Wellness.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Fajkier Wellness & SPA

location_on Adres:

Lgota Murowana 37 a, 42-425 Kroczyce

woj. Śląskie, Polska

phone 783000500

phone 783000500

insert_linkwww.hotelfajkier.pl

Ilość miejsc: 102