Home » Hotele » Hotel Eva od: 140zł do: 260zł

Hotel Eva Hotel Eva

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Eva w Krakowie, który usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta, przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

Jesteśmy jedynym hotelem w Krakowie, posiadającym własną przystań wodną i duży ogród, który w sezonie letnim wykorzystujemy do organizowania różnego rodzaju imprez plenerowych tj. grille czy pikniki.

Nasza szczególna lokalizacja sprawia, że pomimo iż hotel położony jest tak blisko centrum, znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój ale i komfort, niezbędny zarówno do wypoczynku jak i do pracy. Goście mawiają, że jesteśmy „enklawą zieleni” a zgiełk uliczny w ogóle tutaj nie dociera.

Dobry hotel to nie tylko świetna lokalizacja i standard, ale w dużej mierze obsługa. Staranność z jaką dobraliśmy personel sprawiła, iż pracują dla nas osoby jak najlepiej do tego zawodu przygotowane, zawsze i wszędzie chętnie służące Państwu pomocą.

Hotel Eva, to 53 miejsca noclegowe, w 24 pięknie i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2, i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV Sat, telefon i bezprzewodowy internet.

Hotel Eva, to także restauracja, ogródek kawiarniany i malowniczo położony taras z widokiem na rzekę Wisłę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpłatny parking, również dla autokarów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Eva

location_on Adres:

ul. Księcia Józefa 24 A, 30-206 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (12) 429 93 75, +48 (12) 429 93 76

phone tel. +48 (12) 429 93 75, +48 (12) 429 93 76

insert_linkevahotel.pl

Ilość miejsc: 53