Home » Hotele » Hotel Eva od: 140zł do: 260zł

Hotel Eva Hotel Eva

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Eva w Krakowie, który usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta, przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice i Katowic.

Jesteśmy jedynym hotelem w Krakowie, posiadającym własną przystań wodną i duży ogród, który w sezonie letnim wykorzystujemy do organizowania różnego rodzaju imprez plenerowych, takich jak grille czy pikniki.

Nasza szczególna lokalizacja sprawia, że pomimo iż hotel położony jest tak blisko centrum, znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój, ale i komfort, niezbędny zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. Goście mawiają, że jesteśmy „enklawą zieleni”, a zgiełk uliczny w ogóle tutaj nie dociera.

Dobry hotel to nie tylko świetna lokalizacja i standard, ale w dużej mierze obsługa. Staranność z jaką dobraliśmy personel sprawiła, iż pracują dla nas osoby jak najlepiej do tego zawodu przygotowane, zawsze i wszędzie chętnie służące Państwu pomocą.

Hotel Eva oferuje 53 miejsca noclegowe, w 24 pięknie i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2 i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w telewizję satelitarną, telefon i bezprzewodowy internet.

Nasz hotel posiada również restaurację, ogródek kawiarniany i malowniczo położony taras z widokiem na rzekę Wisłę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpłatny parking, również dla autokarów.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Eva

location_on Adres:

ul. Księcia Józefa 24 A, 30-206 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 124299375

phone 124299376

insert_linkevahotel.pl

Ilość miejsc: 53