Home » Hotele » Hotel Dunajec od: 119zł do: 209zł

Hotel Dunajec Hotel Dunajec

Odnowiony ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec przy trasie E-4 Kraków-Tarnów. Stanowi doskonałą ofertę dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie i niskiej cenie.

Obiekt dysponuje 72 miejscami w 36 pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę, telefon, TV SAT, radio, większość pokoi z balkonem. Dzięki temu goście mogą cieszyć się prywatnością i komfortem, a także podziwiać piękne widoki na rzekę i okoliczną przyrodę.

Hotel posiada własną restaurację na 80 miejsc, która zachwyca eleganckim wystrojem i serwuje wyśmienitą polską i europejską kuchnię. Goście mogą delektować się smacznymi posiłkami przy akompaniamencie pięknych widoków na rzekę Dunajec.

Ośrodek oferuje również wiele atrakcji i udogodnień, takich jak basen, sauna, sala fitness oraz możliwość organizacji różnego rodzaju imprez i spotkań. Dzięki temu goście mogą aktywnie spędzać czas i relaksować się w pięknej okolicy.

Zapraszamy do odnowionego ośrodka nad rzeką Dunajec, gdzie wysoki standard, niska cena i piękne widoki na rzekę czekają na Ciebie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Dunajec

location_on Adres:

Krakowska 85, 33-113 Zgłobice

woj. Małopolskie, Polska

phone 146741111

phone 146741113

insert_linkwww.hoteldunajec.pl

Ilość miejsc: 72