Home » Hotele » Hotel Cztery Pory Roku od: 220zł do: 350zł

Hotel Cztery Pory Roku Hotel Cztery Pory Roku

Zaraz po przekroczeniu progu poczujesz zapach świeżych kwiatów. Ciepła aranżacja pomieszczeń sprawi, że nawet po bardzo długiej podróży wyciszysz się, poczujesz spokój i harmonię. Wnętrza od holu przez recepcję, restaurację aż po pokoje i łazienki dadzą Ci poczucie komfortu.

Hotel otoczony jest zielenią i drzewkami, tworzącymi zaciszny i przytulny azyl. To pozwala oderwać się od codzienności, odpocząć lub spokojnie popracować.

Duży, bezpłatny parking pomieści wszystkie samochody naszych gości. Wiosną, latem oraz jesienią, siedząc na dużym tarasie, możesz odetchnąć popijając kawę i obserwując okolicę. Wieczorami taras jest w pełni oświetlony przez klimatyczne, romantyczne latarenki.

To właśnie w naszym hotelu podróżujący znajdą spokojną przystań, w której mogą zregenerować siły. Dla biznesmenów mamy zaciszne miejsce do pracy, a dla rodzin z dziećmi miejsce na wytchnienie oraz kącik zabaw na świeżym powietrzu. Nasz personel jest zawsze gotów służyć pomocą i zapewnić Ci niezapomniane doświadczenie. Zapraszamy do naszego hotelu, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowa atmosfera i relaksujący pobyt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Cztery Pory Roku

location_on Adres:

Rudna Mała 35, 36-060 Głogów Małopolski

woj. Podkarpackie, Polska

phone 177799121

phone 518184870

insert_linkwww.hotelczteryporyroku.com.pl

Ilość miejsc: 45