Home » Hotele » Hotel Bona od: 65zł do: 145zł

Hotel Bona Hotel Bona

Hotel BONA znajduje się w Tynieckim Parku Krajobrazowym, zaledwie 1 km od zjazdu z autostrady A-4. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku, ponieważ w pobliżu hotelu znajdują się liczne trasy spacerowe i rowerowe, a także możliwość wędkowania w starym zakolu Wisły i polowania w okolicznych lasach. Dodatkowo, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu jest również w pobliżu, co stanowi atrakcyjną opcję dla miłośników historii i architektury.

Hotel BONA to dwupiętrowy budynek, który oferuje komfortowe pokoje z balkonami i tarasem na pierwszym piętrze. Przed hotelem znajduje się ogrodzony parking, otoczony przez piękne drzewa. Wewnątrz hotelu znajduje się restauracja, bar oraz Ogród Zimowy, gdzie goście mogą cieszyć się posiłkami i napojami w przyjemnej atmosferze. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę, radio, telefon, telewizor (TVSAT, Canal+) oraz bezpłatną sieć WI-FI. Hotel oferuje łącznie 47 miejsc noclegowych, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe, a także pokój konferencyjny. Ponadto, hotel posiada również duże zaplecze grillowe o powierzchni około 140 m2, z kamiennym piecem chlebowym, gdzie można przygotować tradycyjne dania, takie jak pieczone barany.

Hotel BONA jest również idealnym miejscem do organizacji różnych wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia, ogniska, grille i wesela. Dodatkowo, hotel zapewnia bezpłatny transport z lotniska i dworca głównego, aby ułatwić gościom dotarcie na miejsce.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Bona

location_on Adres:

Tyniecka 167b, 30-376 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone 122675773

phone 122675987

insert_linkwww.hotelbona.com.pl

Ilość miejsc: 47