Home » Hotele » Hotel Biały Dom – Czerwionka od: 130zł do: 450zł

Hotel Biały Dom – Czerwionka Hotel Biały Dom – Czerwionka

Biały Dom jest doskonale usytuowany w centrum Czerwionki, co sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno do organizacji różnego rodzaju przyjęć, jak i do odpoczynku w spokojnej atmosferze hotelu. Hotel znajduje się naprzeciwko Parku Miejskiego, co daje możliwość spacerów i relaksu na łonie natury. Dojazd jest łatwy i szybki dzięki bliskości autostrady A1 oraz rozbudowanej sieci dróg, umożliwiającej łatwy dostęp z okolicznych miast aglomeracji śląskiej.

Dla osób, które preferują aktywny wypoczynek, Czerwionka-Leszczyny oferuje specjalnie stworzone szlaki piesze i ścieżki rowerowe, które są idealne dla turystów. Dla miłośników historii i zabytków, w Rybniku znajdują się trzy szlaki turystyczne: Szlak Historii Górnictwa Śląskiego, Szlak Początków Hutnictwa i Szlak Stulecia Turystyki.

Hotel Biały Dom, położony w centrum Czerwionki-Leszczyny, to idealne miejsce zarówno do pracy, wypoczynku, jak i turystyki. Znajduje się w pobliżu zielonych terenów, lasów, stawów i uroczych zakątków przyrody gminy. Hotel oferuje ponad 120 miejsc noclegowych w wygodnie i przytulnie urządzonych pokojach. Wyposażenie pokoi, wraz z ciepłą paletą barw i stylowym wystrojem wnętrz, tworzy przyjemną atmosferę do pracy i wypoczynku.

W hotelu dostępne są łącznie 40 pokoje w klasach standard, business i de luxe. Każdy z pokoi wyposażony jest w komfortową łazienkę, klimatyzację, lodówkę, telefon, telewizję satelitarną i bezprzewodowy Internet. Apartamenty dodatkowo oferują wannę z jacuzzi, gdzie można się zrelaksować. Dla osób preferujących aktywny tryb spędzania wolnego czasu, obok hotelu znajduje się kręgielnia, bilard i siłownia.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Biały Dom – Czerwionka

location_on Adres:

ul. Parkowa, 44-230 Czerwionka

woj. Śląskie, Polska

phone 324318986

phone 501262085

insert_linkwww.czerwionka.hotel-bialydom.pl

Ilość miejsc: 120