Home » Wellness i SPA » Hotel Azzun Orient SPA & Wellness od: 260zł do: 660zł

Hotel Azzun Orient SPA & Wellness Hotel Azzun Orient SPA & Wellness

Hotel Azzun znajduje się w odległości 25 km od Miasta Olsztyn, z dogodnym dojazdem drogą krajową numer 16. To miejsce o unikalnym wystroju i klimacie, stworzone w duchu wellness, dedykowane osobom dbającym o dobre samopoczucie.

Nasi Goście mogą odnaleźć spokój i harmonię w Orientalnym Centrum SPA, odzyskując siły w krótkim czasie, jednocześnie dbając o kondycję i wygląd. Oferujemy bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, takich jak Hammam, Rasul czy masaże.

Zapraszamy do Hotelu SPA na Mazurach na weekendowe wypady, indywidualne pobyty, konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne dla firm, spotkania okolicznościowe oraz specjalne oferty, takie jak bale sylwestrowe, karnawałowe czy pobyty świąteczne.

Do Państwa dyspozycji pozostaje część Hotelowa, Restauracja, Centrum Konferencyjne, Sale Bankietowe, rozległe Orientalne SPA & Wellness oraz rozległy kompleks wypoczynkowy TERMY AZZUN – z basenem relaksacyjnym, basenem z grotą z muzyką podwodną, elitarnym światem saun i łaźni, tarasem wellness oraz nowo otwartą zewnętrzną częścią wypoczynkową – basenem odkrytym z tarasem i amfiteatrem!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Hotel Azzun Orient SPA & Wellness

location_on Adres:

Kromerowo 29, 11-010 Barczewo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 895375628

phone 895375628

insert_linkwww.azzun.pl

Ilość miejsc: 121