Home » Hotele » Hotel Awis od: 100zł do: 230zł

Hotel Awis Hotel Awis

W kilku słowach powiemy Państwu o naszym hotelu. Hotel powstał w 2003 roku po adaptacji budynku mieszkalnego na budynek hotelowo-restauracyjny. Powstało 11 pokoi z 20-ma miejscami, drink-bar oraz sala konsumpcyjna. Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych z wyjątkiem jednostek mieszkalnych. Parking z wydzielonymi stanowiskami dla osób niepełnosprawnych na samochody osobowe jest ogrodzony i zamykany po godz.22.00.

W cenie usługi hotelowej wliczone jest śniadanie, natomiast obiad lub kolację można zamówić w restauracji. W bliskim otoczeniu hotelu znajduje się park z placem zabaw dla dzieci oraz muzeum „Walk nad Bzurą”. Dworzec kolejowy znajduje się ok. 300m. od obiektu, natomiast do trasy A2 Warszawa-Poznań ok. 500m.

Po rozbudowie hotelu „AWIS” obiekt posiada specjalną salę relaksacyjną z sauną, kabiną prysznicową z panelem masażowym i wytwornicą pary, ratanowym kompletem wypoczynkowym i przyrządem do ćwiczeń. Wspaniały klimat i funkcjonalność przygotowanych pomieszczeń pozwoli na miłe spędzenie czasu w naszym obiekcie. Wielofunkcyjność obiektu umożliwiła stworzenie centrum hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego. Dla stałych Klientów przewidujemy specjalne rabaty i promocje.

UWAGA – dla wynajmujących sale bankietowe na przyjęcia weselne – w ramach stałej oferty specjalnej – pokój gratis !!! W okresie letnim przy restauracji funkcjonować będzie ogródek piwny.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i miłego spędzenia czasu – właściciele i obsługa hotelu AWIS pozostają do Państwa dyspozycji.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Awis

location_on Adres:

Łęczycka 8, 99-300 Kutno

woj. Łódzkie, Polska

phone 242538791

phone 242538792

insert_linkwww.awis.kutno.pl

Ilość miejsc: 20