Home » Hotele » Hotel Ambasada od: 129zł do: 299zł

Hotel Ambasada Hotel Ambasada

Pragniemy Państwu zaoferować noclegi w naszym Hotelu położonym w okolicach Torunia. Do Państwa dyspozycji oddajemy różnorodne pokoje, aby sprostać Państwa indywidualnym potrzebom. Nasza oferta obejmuje pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe. W przypadku pokoi trzyosobowych istnieje również możliwość dostawki, umożliwiającej nocleg dla czwartej osoby.

W naszym hotelu znajduje się również pokój o podwyższonym standardzie, który zapewni Państwu dodatkowy komfort i luksus podczas pobytu. Jeśli preferują Państwo jeszcze wyższy standard, polecamy nasz apartament, który oferuje przestronną przestrzeń i wyjątkową elegancję.

Zapewniamy, że nasze pokoje są starannie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, takie jak łazienki, telewizory, bezpłatne Wi-Fi i wiele innych. Ponadto, nasi goście mają dostęp do restauracji, w której serwowane są pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Hotel położony jest w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co gwarantuje spokojny i relaksujący pobyt. Jednocześnie jesteśmy blisko centrum Torunia, dzięki czemu nasi goście mogą łatwo zwiedzić atrakcje turystyczne i cieszyć się urokami miasta.

Serdecznie zapraszamy do naszego Hotelu i gwarantujemy, że zadbamy o Państwa wygodę i satysfakcję podczas pobytu u nas.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Ambasada

location_on Adres:

ul. Dolina Drwęcy 62, 87-162 Krobia

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 505041716

phone 566758836

Ilość miejsc: 57