Home » Hotele » Hostel24 od: 36zł do: 50zł

Hostel24 Hostel24

Hostel24 znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum aglomeracji śląskiej. Jest usytuowany w sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, autostrady A4 i DK88, a także blisko dróg DW725 i DW902. Dzięki temu, nasi goście mogą szybko i wygodnie dotrzeć do wielu miejscowości na terenie Górnego Śląska, takich jak Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Katowice, Świętochłowice, Chorzów i Gliwice.

Hostel24 to idealne miejsce dla różnych grup gości. Oferujemy komfortowe pokoje 1, 2 i 3 osobowe, z możliwością korzystania z łazienek. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję cyfrową. Dodatkowo, dla naszych gości udostępniamy dobrze wyposażoną kuchnię, gdzie można przygotować posiłki. Na terenie hostelu znajduje się również parking dozorowany oraz parking dla TIR-ów. Obiekt jest monitorowany i chroniony, zapewniając naszym gościom poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do Hostel24 wszystkich, którzy szukają wygodnego miejsca na nocleg w trakcie podróży po Śląsku. Nasz hostel jest również doskonałą bazą noclegową dla osób prowadzących interesy w okolicy, pracowników sezonowych, gości weselnych oraz rodzin. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel24

location_on Adres:

ul. Kokotek 36, 41-700 Ruda Śląska

woj. Śląskie, Polska

phone 324417373

phone 324417373

insert_linkwww.hostel24.slask.pl

Ilość miejsc: 41