Home » Hostele » Hostel Oki Doki Warszawa od: 40zł do: 360zł

Hostel Oki Doki Warszawa Hostel Oki Doki Warszawa

OKI DOKI jest jednym z dziesięciu najlepszych hostelów na świecie. Został wybrany przez ponad 500 000 turystów i backpackersów spośród prawie 15 000 hosteli na całym świecie. Każdy gość ocenia miejsce, w którym się zatrzymał, a ranking jest tworzony na podstawie tych ocen.

Sprawdź sam, czy jesteśmy najlepsi i jak bardzo różnimy się od innych. Mamy doskonałą lokalizację, świetne ceny, a każdy pokój jest zaprojektowany przez innego artystę. W naszym hostelu panuje międzynarodowa, rodzinna i przyjacielska atmosfera. Oferujemy pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz pokoje trzy-, cztero-, sześcio- i ośmioosobowe. Nasi goście mają dostęp do bezpłatnego Internetu (również bezprzewodowego), kuchni samoobsługowej, baru, pralni, wypożyczalni rowerów, bawialni oraz sklepiku z pamiątkami z Warszawy.

Oki Doki został stworzony jako alternatywa noclegowa dla indywidualistów. Jest tani, znajduje się w centrum miasta i ma niezwykłe wystroje. Każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny. To pierwszy w Warszawie Art Hostel. W dobie supermarketów i innych molochów postanowiliśmy stworzyć coś bardzo osobistego. Obsługujemy wszystkich, którzy czują się indywidualistami i chcą być traktowani w taki sposób. Każdy pokój ma inny styl i został zaprojektowany przez inną osobę. Pokoje nie mają numerów, ale mają swoje nazwy. Nasz personel to młodzi ludzie, którzy kochają Warszawę, znają jej historię i miejsca warte zobaczenia, a także często odwiedzają kluby i wernisaże.

Dbamy nie tylko o wygodę, ale także o bezpieczeństwo naszych gości. Oki Doki jest jedynym hostelem w Warszawie, który ma zainstalowany automatyczny system przeciwpożarowy. W przypadku zagrożenia system natychmiast wysyła sygnał do Straży Pożarnej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Oki Doki Warszawa

location_on Adres:

Plac Dąbrowskiego 3, 00-057 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone 228280122

phone 228280122

insert_linkwww.okidoki.pl

Ilość miejsc: 50