Home » Hostele » Hostel Oki Doki Warszawa od: 40zł do: 360zł

Hostel Oki Doki Warszawa Hostel Oki Doki Warszawa

OKI DOKI JEST JEDNYM Z 10 NAJLEPSZYCH HOSTELI NA ŚWIECIE
Wybranym przez ponad 500 000 turystów i bacpackersów spośród prawie 15 000 hosteli na calutkim świecie. Każdy gość ocenia miejsce w którym przebywał i z podsumowania tych ocen stworzony jest ranking.
Sprawdź sam czy jesteśmy najlepsi i jak bardzo jesteśmy inni. Doskonała lokalizacja, świetne ceny, każdy pokój zaprojektowany przez innego artystę, międzynarodowa, rodzinna i przyjacielska atmosfera. Dysponujemy pokojami 2-osobowymi z łazienkami i bez a także pokojami 3,4,6 i 8 osobowymi. Do dyspozycji gości są: bezpłatny dostęp do Internetu (także bezprzewodowy), kuchnia samoobsługowa, BAR, pralnia, wypożyczalnia rowerów, bawialnia, sklepik z pamiątkami o Warszawie.
Oki Doki to miejsce pomyślane jako alternatywa noclegu dla indywidualistów – tanie, w centrum miasta, z nieprzeciętnym wystrojem, każdy pokój to oddzielny projekt artystyczny.
To pierwszy w Warszawie Art Hostel. W dobie supermarketów i innych molochów postanowiliśmy stworzyć coś bardzo osobistego. Służymy wszystkim, którzy czują się indywidualistami i tak lubią być traktowani. Każdy pokój zaaranżowany jest w innym stylu, projektowany przez inną osobę. Pokoje nie są numerowane, ale mają swoje nazwy. Do obsługi hostelu zatrudnieni zostali młodzi, kochający Warszawę ludzie, znający jej historię i miejsca warte zobaczenia, a także bywający w klubach i na wernisażach.
Dbamy nie tylko o wygodę, ale także bezpieczeństwo naszych gości- hostel Oki Doki jest jedynym w Warszawie, w którym zainstalowano automatyczny system przeciwpożarowy. W razie zagrożenia system wysyła natychmiastowy sygnał do Straży Pożarnej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Oki Doki Warszawa

location_on Adres:

Plac Dąbrowskiego 3, 00-057 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 (22) 828 01 22

phone tel. +48 (22) 828 01 22

insert_linkwww.okidoki.pl

Ilość miejsc: 50