Home » Hostele » Hostel Lost and Found Warszawa od: 40zł do: 130zł

Hostel Lost and Found Warszawa Hostel Lost and Found Warszawa

Lost and Found to miejsce, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone dla osób, które w Warszawie poszukują miejsca dla siebie. Tak jak my – tworząc je, odnaleźliśmy to, czego długo poszukiwaliśmy.

Bardzo dobra lokalizacja – 100m od metra Racławicka, to nie jedyna nasza zaleta. Ogród, domowo urządzone wnętrze, przyjazna atmosfera – to wszystko specjalnie dla naszych gości: samotnych turystów, zorganizowanych wycieczek, grup przyjaciół i znajomych. Dla wszystkich. Jesteśmy otwarci dla każdego, o każdej porze dnia i nocy. Wiek nie ma znaczenia.

Hostel Lost and Found: Mamy nadzieję, że pobyt w naszych progach będzie dla Was miłym wspomnieniem, dzięki którym nie raz do nas wrócicie, także miejscem spotkań i inspiracji.

Nasz hostel jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks po zwiedzaniu Warszawy. Po całym dniu zwiedzania można wrócić do naszego przytulnego hostelu, odpocząć w ogrodzie lub w komfortowym wnętrzu. Oferujemy różne rodzaje pokoi, aby sprostać oczekiwaniom naszych gości. Bez względu na to, czy podróżujesz sam, czy z grupą przyjaciół, mamy odpowiedni pokój dla Ciebie.

Nasza przyjazna obsługa jest zawsze gotowa pomóc i udzielić informacji na temat atrakcji turystycznych w Warszawie. Chętnie podzielimy się naszymi ulubionymi miejscami i poradami, aby Twój pobyt był jak najbardziej udany. Zapraszamy do Lost and Found – miejscu, w którym zawsze znajdziesz to, czego szukasz.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Lost and Found Warszawa

location_on Adres:

ul. Odolańska 42, 02-562 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone 664019563

phone 664019563

insert_linkwww.lostandfoundhostel.pl

Ilość miejsc: 25