Home » Hostele » Hostel Dizzy Daisy od: 30zł do: 90zł

Hostel Dizzy Daisy Hostel Dizzy Daisy

Hostel Dizzy Daisy może poszczycić się najdłuższym stażem na rynku. Założony w 2004 roku, stale się rozwija, oferując coraz bardziej zróżnicowane usługi, większą liczbę pokoi i miejsc noclegowych oraz rozbudowaną ofertę dodatkową.

Od samego początku byliśmy jednym z ulubionych miejsc turystów zagranicznych odwiedzających Kraków. Jednak od kilku lat również Polacy chętnie wybierają Dizzy Daisy Hostel, który stał się rozpoznawalną marką i dobrą alternatywą dla tanich hotelików i pensjonatów.

Hostel Dizzy Daisy systematycznie powiększa swoją ofertę pokoi, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Obecnie oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe, które można połączyć w studia z jedną łazienką na dwa pokoje, pokoje 2-osobowe z prywatną łazienką oraz pokoje 8-, 10- i 12-osobowe z łazienkami wspólnymi. Każdy pokój wyposażony jest w indywidualną, zamykaną na klucz szafkę dla gościa. Dodatkowo, mamy do dyspozycji 3 apartamenty.

W ramach naszej oferty hostelowej można skorzystać z pralki i suszarki do prania. Dla gości, którzy nie chcą nosić bagażu w dniu przyjazdu lub wyjazdu, udostępniamy bezpłatną przechowalnię.

W common roomie, który znajduje się tuż przy recepcji, wszyscy turyści mogą spotkać się, odpocząć i zrelaksować. Jest wyposażony w telewizor z setkami kanałów i odtwarzaczem DVD. Wspólna przestrzeń ta umożliwia także grę na gitarze, wymianę doświadczeń z innymi podróżnikami, korzystanie z darmowej kawy czy herbaty oraz gotowanie w aneksie kuchennym. Często recepcja przygotowuje tam również poczęstunek dla gości.

Obok common roomu znajduje się całodobowa recepcja, gdzie można skorzystać z tanich rozmów międzynarodowych. Przy recepcji można również dowiedzieć się o wydarzeniach kulturalnych w mieście i uzyskać wszelkie potrzebne informacje.

Serdecznie zapraszamy do Hostelu Dizzy Daisy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Dizzy Daisy

location_on Adres:

ul. Pędzichów 9, 31-152 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (12) 292 01 71, +48 (12) 398 78 12

phone tel. +48 (12) 292 01 71, +48 (12) 398 78 12

insert_linkwww.krakowhostel.pl

Ilość miejsc: 80