Home » Hostele » Hostel Dizzy Daisy od: 30zł do: 90zł

Hostel Dizzy Daisy Hostel Dizzy Daisy

Hostel Dizzy Daisy może się pochwalić największym doświadczeniem na rynku. Założony w roku 2004 jest coraz bardziej urozmaiconym miejscem, dysponuje coraz ciekawszą ofertą, coraz większą ilością pokoi i miejsc noclegowych oraz coraz większą ofertą usług dodatkowych.

Zawsze byliśmy jednym z pierwszych miejsc wybieranych przez turystów zagranicznych odwiedzających Kraków, od kilku lat równie chętnie wybierają nas Polacy, dla których Dizzy Daisy Hostel często jest rozpoznawalną marką i dobrą alternatywą dla tanich hotelików i pensjonatów.

Hostel Dizzy Daisy z roku na rok powiększa swoją ofertę pokoi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. W chwili obecnej oferujemy pokoje 2- i 3-osobowe połączone w studia z jedną łazienką na dwa pokoje, pokoje 2-osobowe z własną łazienką oraz pokoje 8-, 10- i 12-osobowe ze wspólnymi łazienkami, wyposażone w indywidualne, zamykane na klucz szafki dla każdego naszego gościa. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także 3 apartamenty.

W ramach oferty hostelu mogą Państwo korzystać z pralki i suszarki by wyprać swoje ubrania. Gościom, którzy nie chcą w dniu przyjazdu lub wyjazdu wędrować po mieście z bagażami oferujemy bezpłatną przechowalnię.

Miejscem, w którym wszyscy turyści spotykają się jest common room znajdujący się tuż przy recepcji i wyposażony w telewizor z setkami kanałów i odtwarzaczem DVD. W common roomie można pograć na gitarze, napić się piwa z innymi turystami, wymienić spostrzeżenia z podróży, skorzystać z darmowej kawy czy herbaty, a w aneksie kuchennym ugotować sobie obiad, lub też sprawdzić czy dziś recepcja nie przygotowała przypadkiem jakiegoś poczęstunku.

Obok znajduje się całodobowa recepcja, skąd zadzwonić można w dowolne miejsce na świecie za połowę stawki, gdyż hostel oferuje tanie rozmowy międzynarodowe. Na recepcji dowiemy się także o wszelkich wydarzeniach kulturalnych w mieście i uzyskamy większość potrzebnych informacji.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Dizzy Daisy

location_on Adres:

ul. Pędzichów 9, 31-152 Kraków

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (12) 292 01 71, +48 (12) 398 78 12

phone tel. +48 (12) 292 01 71, +48 (12) 398 78 12

insert_linkwww.krakowhostel.pl

Ilość miejsc: 80