Home » Hostele » Hostel Cameleon od: 55zł do: 175zł

Hostel Cameleon Hostel Cameleon

Hostel Cameleon mieści się w odbudowanej po wojnie kamienicy przy ul. Świętosławskiej na Starym Mieście, niedaleko barokowego Kościoła Farnego. Jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą poznać Poznań, miasto piękne, kolorowe, bogate w zabytki i nowoczesne jednocześnie. Miasto, które przyciąga turystów, pragnących odkryć jego historyczne i kulturowe walory, inwestorów, którzy widzą w nim prawdziwy potencjał i tych, którzy lubią dobrą zabawę, bo Poznań to jedno z tych miast, które przyciąga bogatą ofertą festiwali, koncertów oraz klubów, w których można oddać się słodkiemu szaleństwu.
Cameleon jest doskonałym miejscem dla wszystkich tych ludzi. Dzięki lokalizacji, bardzo dobrym połączeniom komunikacji miejskiej z lotniskiem, dworcami oraz wszystkimi miejscami, które warto odwiedzić ,sprawdzi się zarówno jako miejsce noclegowe dla zagorzałego wielbiciela zabytków klasy zerowej (do większości można dotrzeć pieszo), amatora życia nocnego i zakupów, a także zapracowanego biznesmena w podróży. Jeśli podróżujesz ze zwierzątkiem, to także jesteś mile widziany. A może nie masz ochoty na chodzenie po mieście i chcesz odpocząć? O tym też pomyśleliśmy i stworzyliśmy przyjazną strefę dla gości tuż przy recepcji – tu obejrzysz telewizję, poczytasz najświeższą prasę, a nawet poplotkujesz z recepcjonistą.
Podróżujesz sam, a może w grupie znajomych, przyjaciół, z klasą, rodziną? Dla małych i większych grup przygotowaliśmy specjalne cenowe oferty, ale to nie wszystko! Chętnie pomożemy w poszukiwaniu przewodnika, załatwianiu transportu, zamówimy dla Was ciepły posiłek. Wszystko to dlatego, że dbamy by każdy z naszych gości, chciał do nas wrócić.

Dlaczego wybrać Hostel Cameleon….

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Cameleon

location_on Adres:

ul. Świętosławska 12, 61-840 Poznań

woj. Wielkopolskie, Polska

phone tel. +48 (61) 639 30 41, +48 604 889 584

phone tel. +48 (61) 639 30 41, +48 604 889 584

insert_linkwww.hostel-cameleon.com

Ilość miejsc: 69