Home » Hostele » Hostel Apiano od: 49zł do: 170zł

Hostel Apiano Hostel Apiano

Ten niewielki, nowo otwarty hostel znajdujący się przy Al. Jana Pawła II przyciąga swoim położeniem, ale także wyjątkowym klimatem. Goście oprócz noclegu w kameralnych warunkach mogą przenieść się w świat muzyki płynącej wprost z serca Warszawy, a to za sprawą niepowtarzalnego motywu przewodniego – „Muzycy warszawscy”. Tylko w Apiano możesz poczuć klimat Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, poznać historię Kapeli Czerniakowskiej, Mieczysława Fogga czy fenomen Hanki Ordonówny i Fryderyka Chopina. Każdy z pokoi stylizowany jest w oparciu o twórczość artysty, dzięki czemu podróż w muzyczny świat staje się możliwa!

W Hostelu Znajduje się 5 pokoi, mała kuchnia i 3 łazienki. Jeden z pokoi posiada własną łazienkę, dla Gości z pozostałych 4 pokoi dostępne są dwie łazienki na korytarzu. W cenie noclegu każdy z Gości otrzymuje pościel, ręcznik, a dodatkowo może bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu WiFi. Pokoje 4 i 6-osobowe posiadają zamykane na klucz szafki.

Hostel Apiano mieści się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – 20 m od przystanku autobusowego i tramwajowego. W zaledwie 7 minut dojedziemy do słynnego Placu Zamkowego i tętniącego życiem Krakowskiego Przedmieścia. Podróż do Pałacu Kultury i Nauki zajmie nam tyle samo. Bezpośrednio spod Hostelu można także dojechać pod sam Stadion Narodowy, a spacerkiem, w 10 minut dotrzeć do jednego z największych centrów handlowych Europy – Arkadii.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hostel Apiano

location_on Adres:

Al. Jana Pawła II 57, 01-024 Warszawa

woj. Mazowieckie, Polska

phone 226360530

phone 883155877

insert_linkwww.apiano.pl

Ilość miejsc: 17